Home / 2011 / Temmuz

Diş Beyazlatma

Beyazlatma (bleaching) işlemi nedir ve nasıl yapılır? Beyazlatma dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Şu anda bilinen iki değişik diş beyazlatma yöntemi vardır. Bunlardan ilki hastanın kendi başına uygulayabileceği bir yöntemdir, aşamaları şöyledir: Diş hekimin ağızınızdan  ölçü alıp, dişlerinizin üzerine takabileceğiniz ince lastik kalıpları hazırlatması, Hastanın kendisi için hazırlanmış özel kalıbın

Gülümseme Estetiği

Gülüşün mesleki kariyerde yeri tartışılmazdır. Gülüşler sosyal gülüş, sportif ve seksüel gülüş olarak ta sınıflandırılmış olsalar da as olan içten gelen gülüştür. Estetik cerrahi ve diş hekimi ile birlikte kombine edilen bu estetik uygulama son yıllarda yükselen bir trend haline gelmiştir.

Diş Estetiği

Gülüş estetiği ile birlikte değerlendirilir. Estetik bir gülüş için dişler kadar dişetlerinin de sağlığı, rengi, seviyesi ve simetrisi çok önemlidir. Diş eti estetiği, dişleri çevreleyen dokuların sağlığı konusunda uzmanlaşmış periodontolog tarafından yapılır.

Zirkonyum Soru Cevap

Bilgisayar destekli ileri teknolojiyle dişler yeniden tasarlanabilirmi? Birçok teknik kişinin gülüşünü adeta yeniden tasarlarken bilgisayar destekli uygulamalar sıfır hatayla istenen dişlere ve gülümsemeye ulaşılmasını sağlıyor.

Neden Dora Hospital?

Neden Dora Hospital? Her hastaya özel ihtiyaçları doğrultusunda bir tedavi yöntemi uygulamak Hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hastaların memnuniyetinden mutluluk duymak.

Op.Dr.Fatih Dağdelen

Estetik ameliyat için güven şartEstetik cerrahinin ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle de günümüzün insanı, güzellik adına kendi kendini tepeden tırnağa değiştirebilecek duruma geldi. Ülkemizde de plastik cerrahi son yıllarda büyük adımlarla ilerledi.

Estetik Turizm

İstanbul Avrupa’nın estetik merkezi olma yolunda ilerliyor. Estetik yaptırmak için İstanbul’a gelen Avrupalılar ve Avrupalı Türkler, hem güzelleşiyor hem de tatil yapıyorlar.

Konaklama ve Ulaşım

İstanbul yüzyıllar boyunca Avrupa ve Asya’nın kesiştiği noktada bulunmanın avantajını yaşamış ve bu nedenle çeşitli uygarlıkların merkezi olmuştur.

Saç Ekimi Videoları

Diğer adıyla saç nakli sağlıklı ve güçlü saç köklerinin verici bölgeden genellikle başın arkasından alınarak incelmiş ya da tamamen açılmış bölgeye taşınması işlemidir.

Botulinum toxin tip A (BOTOX®) Videoları

BOTOX®  zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri azaltan, aşırı terlemede önemli düzeyde tedavi sağlayan, basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!