Home / 2011 / Ağustos

Burun Estetiği Sonrası

Evinize döndüğünüzde bir gün dinlenmeniz size iyi gelecektir. Bu esnada size tavsiye edecegimiz buz uygulaması şişlik ve morlukların engellenmesine yardımcı olacaktır.

Bacak İçi Germe Estetiği

Bacak içi uyluk germe Aşırı kilo alma ve kilo verme ve ayrıca yer çekimine bağlı bacak içinde sarkma tarzında şekil deformitesi oluşur. Deformiteyi gideren estetik girişimin yağ alma ve sarkmayı

Horlama Tedavisi

Horlama nedir? Üst hava yollarındaki tıkanıklık ve daralmalara bağlı oluşan sestir, horlama sesi soluk alma sırasındaki hava akımının yarattığı titreşimden kaynaklanmaktadır.

Liposuction (Liposakşın) Nedir?

Liposuction vücudumuzda istemediğiniz bölgelerde biriken fazla yağların özellikle bel olabilir basen olabilir. Bayanlar için özellikle. Zaman içerisinde vücuttaki deformasyonlar ve kilo alıp vermelere bağlı olarak

Kol Germe Ameliyatı

Yaşlanma, deri kalınlığı ve esnekliğinin zaman içinde kaybı ile karakterizedir. Değişikliğe uğramış derinin sarkıklığı alttaki yağ, kas ve kemik dokularının atrofisi (erimesi) ile artmaktadır.

Kombine Estetik Operasyonları

Sınır tanımayan estetik cerrahi ve gelişmiş anestezi uygulamarının sonucu olarak artık aynı seansta birden fazla ameliyatı olabilirsiniz.Örnek vermek gerekirse Yani burnunuzdan şikayetiniz var ve aynı zamanda

Bilgisayarda Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatlarında buruna şekil vermeden önce estetik cerrahlar bu çalışmaları bilgisayar ortamında yapıp hastasına gösterirler. Bu şekilde sağlıklı bir karar verilir.

Popo Estetiği

Op.Dr.Fatih Dağdelen: Son ayların en popüler estetik uygulaması olan Popo şekillendirme yada diğer adıyla popo estetiği ameliyatları hakkında tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyor.Yazın kadınların güzellik tutkuları biraz daha artıyor.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!