Home / Archive by category "Estetik Videoları"

Mucize Değişim

[vslider name="fd"]YASEMİN BOZKURT SAYESİNDE MUCİZE DÖNÜŞÜM! Anaokulu öğretmeni Gülçiçek görüntüsünü beğenmediği için uzun yıllar boyunca hayata küs yaşıyordu, ancak … 26 yaşındaki anaokulu öğretmeni Gülçiçek görüntüsünü beğenmediği için uzun yıllar boyunca hayata küs yaşıyordu. Dış görüntüsü yüzünden iş bulamayan Gülçiçek  3 yıl önce ünlü televizyoncu Yasemin Bozkurt’tan yardım istedi . yardım isteğini geri cevirmeyen Yasemin

Saç Ekimi Videoları

Diğer adıyla saç nakli sağlıklı ve güçlü saç köklerinin verici bölgeden genellikle başın arkasından alınarak incelmiş ya da tamamen açılmış bölgeye taşınması işlemidir.

Botulinum toxin tip A (BOTOX®) Videoları

BOTOX®  zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri azaltan, aşırı terlemede önemli düzeyde tedavi sağlayan, basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır.

Liposuction Videoları

Liposuctıon, Liposhapıng, Liposculpturing, Body Countring tüm bu deyimler vücudun çeşitli bölgelerinden vakumla yağ emilip gereken bölgelere bu emilen yağdan enjeksiyonla ilave yapılarak, vücudun yeniden şekillendirilmesini ifade ediyor.

Karın Germe Estetiği Videoları

Aşırı kilo alıp verme periyotları, doğumlar, karın kaslarının yapısal olarak birbirinden ayrılması, yaşlanmaya bağlı karın kasları ve derisinin elastikiyetinin bozularak deformasyona uğraması ve aşırı yağlanma sonucunda

Yüz Gençleştirme Videoları

Face-Lift veya Rhytidectomy, yüz ve boyun derisinin sarkması ve kırışıklıkları gibi yaşlanma belirtilerini düzeltmek ve bazen ortadan kaldırmak için uygulanan estetik cerrahidir ve yüz gençleştirme cerrahisinin sadece bir kısmını teşkil eder.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!