Labium Küçültme

Bu işlem daha çok vücudun bir takım bölgelerindeki yağlanmanın düzeltilmesi amaçlı bir cerrahi bir operasyondur. Bu operasyon daha çok vajina kısmında bulunan iç ya da dış dudaklar ve vajina iç kısmındaki genişlik gibi bölgelerdeki düzeltmeleri kapsamaktadır. Genel olarak bu durum estetik bir amaç taşır . Vajinanın kendi içindeki görevleri dışında iç dudak ya da dış dudak diye tabir edilen bölgelerin estetik açıdan düzeltilmesi amacı taşımaktadır.

Özellikle de yaş ilerledikçe kadınlar vajina bölgesindeki dudakların oldukça fazla bir şekilde sarkmaya başlamasından ötürü rahatsız olurlar. Her ne kadar bu durum cinsel konuda bir eksiklik getirmez. Fakat bir kadının içine büründüğü ruhsal çöküntü ile beraber bir takım cinsel isteksizliği de yanında getirir.

Labium Küçültme Neden Yapılmaktadır?

Vajina çevresini saran bu dudak bölümleri, gerekli olan eski şeklini estetik ameliyat ile yeniden alarak kadının öz güveninin tekrar gelmesine büyük oranda yardımcı olur.

Bu durum sadece ruhsal bir çöküntü değildir. Aynı zamanda fiziksel olarak da aslına bakılırsa bazı zamanlar kadını cinsel konuda etkilemektedir. Bu dudak kısımlarının fazla geniş olmasından ötürü kadının orgazm olacağı bölgeyi kısıtlayarak cinsel bir birleşmede zevk olmasını büyük oranda azaltır. Bunun için uygulanan yöntem ise genel olarak vücudun farklı bir bölgesinde alınan yağ ile labia diye bilinen bu vajina dudakları daha gergin ve görsel açıdan daha estetik bir hale dönüştürülebilir.

Bu tür bir rahatsızlık sadece cinsel bir konuda değil, aynı zamanda giyilecek her hangi sıkı bir giyecek içinde de çoğu zaman dışarıdan kötü bir görünüme bürünebilir ve bu da birçok kadında moral bozukluğu yaratır. Labium küçültme basit ve çabuk yapılan bir cerrahi işlemdir ve vajina bölgesindeki iç ve dış dudaklar toplanarak daha gergin ve estetik bir hale getirilir.

Bu durum yaşa bağlı olarak değişmekte ve yaş ilerledikçe iç ve dış dudaklar daha fazla sarkmaktadır. Bunun için de transfer edilen yağ dokusu sayesinde hangi yaşta olunursa olunsun eskisi gibi vajina dudaklarının yeniden dolgun hale gelmesi sağlanır. Labium küçültme ile öksürme ya da spor yapma durumlarında oluşacak idrar yapma sorunları da ortadan kaldırılır.

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Labium Küçültme Operasyonu

Merak Ettiklerinizi SorabilirsinizالعربيةNederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe
WhatsApp chat
SİZİ ARAYALIM!