Vajina Daraltma

Vajina daraltma operasyonu cerrahi bir yöntemdir ve bu alandaki uzman doktorlar aracılığı ile yapılır. Yani jinekologlar ile. Sağlık gerekliliğinin yanı sıra estetik açıdan da güzel bir görünüm amaçlı olarak vajina daraltma tercih edilmelidir. Bu konu özellikle cinsel açıdan çiftler arasında bir uçuruma neden olabilmektedir.

Vajinanın gevşemesi ya da sarkması ile hem erkek hem de kadın için cinsel bir orgazm artık oldukça zor bir duruma dönüşür. Nerdeyse cinsel ilişkiyi bitirir. Bu tür bir ameliyat sayesinde vajina yeniden eski haline döner. Görsel olarak da cinsel açıdan iki tarafı daha istekli hale getirir.

Vajina Daraltma Operasyonu Neden Yapılmaktadır?

Bu operasyonun yapılma amaçlarını sıralamak gerekirse; ilk başta cinsel konulardaki bu tatminsizlik sayılabilir.

İkinci olarak ise yine cinsel bir ilişki esnasında duyulan bir takım sesler iki tarafı da psikolojik olarak olumsuz şekilde etkiler. Bu da cinsel ilişkinin yarıda kalmasına sebep olabilir. Bir diğer nedenlerden biri ise aynı şekilde cinsel bir ilişki sırasında kadının hissettiği ağrıdır. Bu özellikle de bir kadının hamilelik sonrası yaşadığı bir durumdur. Vajina daraltma işlemi sayesinde kadının yaşadığı bu sorun vajinanın gergin bir hale gelmesi ile son bulur.

Genel olarak lokal anestezi ile yapılan bu işlem alanında uzman doktorlar ile yapılır. Operasyon en fazla bir saat kadar sürmektedir. Elbette ameliyatı olacak bir kadının isteğine bağlı olarak genel anestezi ile de yapılabilir. Bunun için kişinin aç karnına gelmesi daha uygundur.

Genel olarak ameliyat esnasında işlen vajinanın dış kısmından içeri doğru uygulanır ve 3 cm ye kadar içeri doğru bir gerilme yapılır. Özellikle de bu konu çiftler arasındaki cinsel ilişkiyi etkilediği için, kadınların zevk alma noktası klitoris denilen kısım olduğundan dolayı bu başarılı ameliyat sonrası vajina gevşek tarafı daha gergin bir hale gelir. Ve bunun sonucunda penis bu daralmış alanda klitoris noktasına daha fazla dokunarak etki eder ve kadının orgazm olmasında büyük yardımı dokunur.

Detaylı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçin.

Vajina Daraltma Operasyonu

Merak Ettiklerinizi SorabilirsinizالعربيةNederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe
WhatsApp chat
SİZİ ARAYALIM!