Home / Archive by category "Yüz Estetiği Operasyonları"

Kepçe Kulak Ameliyatı

  Kepçe kulak ameliyatı görsel olarak kimilerimizi rahatsız eden, kulak kepçesinin kafaya paralel hale getirilmesi işlemidir. Esasen kepçe kulak bir hastalık değildir. Ancak toplumun geneli dikkate alındığında standart olduğu da söylenemez. Kimilerini rahatsız eden bu durumla birlikte yaşanmasına hiç gerek yoktur. Son derece basit ve hızlı bir operasyon süreci ile, bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Estetik

Dolgu

Dolgu Nedir ve Nerede Kullanılır ? Dolgu makyajla kapatılamayan küçük kusurlardan ve kırışıklıklardan küçük operasyonlarla kurtulma biçimidir. Dolguya yüze hacim katma işlemi de denilebilir. Dolgu hangi kısımlara uygulanır ? Kırışık veya çukur olan bölgelere ağız kenarları, dudak, burun kenarları ve kaş arasına yapılır. Dolgu bu bölgelerde enjekte edildiği zaman vücudun kendi hyaluronik asidi ile birleşerek

Burun Estetiği Ameliyatı

Estetik burun ameliyatları genel anestezi altında yani siz tamamen uyurken yapılmaktadır. Bu ameliyat sonrasında 1 gün hastanede kalırsınız Böylece hiçbir ağrı sızı hissetmeden gerçekleştirilmektedir.

Burun Estetiği

Burun Yüzdeki en dikkat çekici bölgedir. Güzel bir burna sahipseniz gözleriniz ve kaşlarınız ön plandadır. Burnun şekli yüzün karakteristik özelliğini tamamlayan belki de en önemli yerdir.

Burun Estetiği Sonrası

Evinize döndüğünüzde bir gün dinlenmeniz size iyi gelecektir. Bu esnada size tavsiye edecegimiz buz uygulaması şişlik ve morlukların engellenmesine yardımcı olacaktır.

Bilgisayarda Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatlarında buruna şekil vermeden önce estetik cerrahlar bu çalışmaları bilgisayar ortamında yapıp hastasına gösterirler. Bu şekilde sağlıklı bir karar verilir.

Dudak Kalınlaştırma Estetiği

Günümüzde dolgun ve diri dudaklar güzellik simgesi olduğu kadar aynı zamanda gençliğin, çekiciliğin, doğurganlığın, seksiliğin, dişiliğin ve en önemlisi güzelliğin olmazsa olmazlarından birisi olarak kabul edilmekte .

Göz Kapağı Estetiği

Özellikle 30 lu yaşlardan sonra üst göz kapağında sarkma, göz altında torbalanma ve kırışıklıklar oluşmakta olup, kişiye yorgun ve üzgün bir hava verebilirler. Yaşla birlikte kaş bölgesinde ve alında da bir düşme gözlemlenmektedir.

Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş düşüklüğü ve alin kırışıklığı, çatık kaşlar yaşlılık, yorgunluk, kızgınlık belirtileridir. Yüksek kaş, çatık olmayan kaş ve gergin bir alın gençlik, güler yüz ve güzellik ifadesidir.

Alın Germe Estetiği

Diğer tüm estetik girişimlerde olduğu gibi genel sağlık durumunun iyi olması ve gerçekçi beklentiler ön koşuldur. Plastik cerrahiniz alin bölgesini gerdiğinde ve cildin fazlasını uzaklaştırdığında, alındaki kırışıklık çizgileri ve kaşların yapısı değişecektir.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!