Home / Blog / Göğüs Estetiği: Göğüs (Meme) Büyütme Estetiği

Göğüs (Meme) Büyütme Estetiği

Estetik göğüs büyütme ameliyatı genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır,göğüs büyütme ameliyatı ile göğüsler boyut ve şekil verilir. Göğüsün arkasına yerleştirilen meme protezleri ile göğüs çevresi ölçümleri bir veya birkaç sutyen ölçüsü şeklinde arttırabilir.Göğüs büyütme ameliyatı görünümünde değişime neden olup, bireyin kendine olan güvenini arttıracaktır.

Eğer birey fiziksel olarak sağlıklı ve beklentileri konusunda gerçekçi ise; bu estetik göğüs büyütme ameliyatı için iyi bir adaydır.Yapılan çalışmalarda delinip de vücuda yayılmadığı sürece silikon dolu meme protezlerinin vücuda olumsuz bir etki yarattıkları henüz ispatlanmış değildir.Tüm cerrahi girişimler birtakım belirsizlikler ve riskler taşır.

Bu estetik ameliyat aşağıdaki durumlarda uygulanabilir;

 • Göğüslerini küçük bulan kadınlarda estetik nedenlerden dolayı,
 • Hamilelik sonrası küçülen göğüs boyutunu düzeltmek için,
 • Farklı boyutlardaki göğüslerin simetrisini sağlamak için,

Meme kanseri cerrahisinden sonra meme rekonstrüksiyonu amacıyla.Göğüs büyütme ameliyatı göreceli olarak basit ve güvenilir bir girişim olsa da her cerrahi girişimde olduğu gibi, cerrahi risklerin ve bu estetik ameliyata has özel komplikasyonların görülme olasılığı vardır.

 

Komplikasyonların arasında en sık görüleni yerleştirilen meme protezinin çevresinde gelişen kapsülün kasılmasıdır. Bu genellikle her meme protezi uygulamasında meydana gelen kapsülün bazı olgularda aşırı katılaşarak yerleştirilen meme protezini sıkıştırması ile ortaya çıkar. Normal koşullarda düzenli olarak uygulanan masajlarla oluşumu engellenmektedir.

 

Her cerrahi girişimden sonra ameliyat sahasında bir miktar kan sızıntısı normaldir. Ancak göğüs büyütme estetiğini takiben aşırı kan sızıntısı, ameliyat sahasında kan birikimine ve buna bağlı şişlik ile ağrıya neden olabilir. Bu durum hastanın dayanamayacağı kadar fazla olduğunda kanamanın kontrol edilmesi ve biriken kanın boşaltılması için ayrı bir ameliyata gereksinim duyulabilir.

Nadiren de olsa bazı hastalarda yerleştirilen meme protezi çevresinde enfeksiyon gelişebilir. Bu herhangi bir zamanda oluşabilse de genellikle göğüs büyütme ameliyatını izleyen ilk hafta içinde görülmektedir.Tıbbi tedavi ile kontrol edilemeyen bazı olgularda meme protezinin çıkarılıp enfeksiyon geriledikten sonra yeni bir protezin yerleştirilmesini gerekli kılabilir.

 

Bazı hastalarda ise göğüs büyütme ameliyatını takiben meme başında aşırı hassasiyet, meme başında his azalması ve hissin tamamen kaybının da görüldüğü bildirilmiştir.Estetik göğüs büyütme ameliyatından sonra kesilerin yakınlarında bir dönem his kaybının olması normaldir. Bu bulgu genellikle zamanla kaybolmakta ise de bazı kadınlarda kalıcı olabilir.

 

Meme protezlerinin üreme, hamilelik ve süt vermeyi etkilediğine yönelik herhangi bir kanıt yoktur. Bazı olgularda ise göğüs büyütme ameliyatını takiben birkaç gün boyunca süt salgısının olduğu gözlenmiştir.Meme protezi delinip, içindeki materyal göğüs içine sızabilir. Delinme genellikle dışarıdan olan çok şiddetli bir travma veya darbe nedeniyle olmaktadır.

 

Bu durumda tuzlu su ile dolu olan silikon meme protezleri birkaç saatte boşalacak ve bu steril tuzlu suyu vücut absorbe edecektir. Eğer delinen silikon jel ile dolu olan bir meme protezi ise bu durumda iki durum söz konusu olabilir. Bunlardan ilkinde silikon kılıf delinse de meme protezinin çevresinde oluşan kapsül zarar görmemiş ise göğüste herhangi bir değişim görülmeyebilir.

 

Ancak silikon kılıfla beraber kapsül de zedelenmiş ise, dışarıdan olan basınca bağlı olarak meme protezinin içindeki silikon jel çevredeki meme dokularına yayılacaktır. Bu durumda jel göğüs içinde birikebilir, ve çevresinde yeni bir kapsül oluşturur. Yada vücudun diğer bir bölgesine yayılabilir.

Bu durumlarda göğüsün şeklinde ve yapısında değişiklikler olacaktır. Her iki tür delinme tipinde de delinen meme protezinin çıkarılıp, çevrede oluşan hasarın temizlenerek yeni bir meme protezinin yerleştirilmesini gerektiren bir ameliyat yapılmalıdır.
Bazı kadınlarda meme protezi kullanımı ile otoimmun bağ dokusu hastalıklarına benzeyen belirtiler oluştuğu gözlemiştir.

 

Bu belirtiler arasında eklem ağrısı ve şişliği, ateş, yorgunluk ve göğüs ağrısı sayılabilir. Ancak yapılan araştırmalarda meme protezi kullanımı ile otoimmun hastalıklar arasında kesin bir bağ olduğunu kanıtlanamamıştır.

 

Bununla birlikte meme protezi kullanımı ile göğüs kanseri oluştuğuna yönelik hiçbir kanıt yoktur.Meme protezi yerleştirilen birçok kadında bu riskler oldukça az oranda görülse de oluşan soruları gidermek için estetik cerraha danışmak yapılacak en doğru girişim olacaktır.

 

Göğüs büyütme ameliyatının planlanması…

İlk muayenede estetik cerrah adayın genel sağlık durumunuzu değerlendirecek, durumuna ve deri kalitesine uygun olarak düşündüğü girişimi detaylı olarak anlatacaktır. Çünkü göğüsün küçük olmasının yanında sarkıklık da olabilir; bu durumda estetik cerrah aynı zamanda göğüs dikleştirme ameliyatı olan mastopeksi’yi de önerebilecektir.

 

Bu dönemde aday estetik cerrahı ile göğüs büyütme ameliyatı ile ilgili beklentilerini açıkça konuşmalıdır. Aynı zamanda cerrahından anestezi tipini, uygulayacağı girişimi, bunun alternatiflerini, büyütme ameliyatının risklerini, hastanede tahmini kalış süresini ve ameliyatın maliyetini açıkça anlatmasını istemelidir. İlk muayenede mutlaka sigara veya başka bir ilaç kullanıp kullanmadığını da cerrahına anlatmalıdır.

 1. 01 Ağustos 2011

  Merhaba ben selin , fransadan , 2 sene once kilo verdigim icin gogusum baya kuculdu.O yuzden buyutmek istiyorum . ama fiyatlarinizi alabilirmiyim ?ve boyle bir ameliyat icin kac gun kalmak gerekiyor hastane de ona gore izin alip gelmeliyim? ; Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerli .Cevap alabilirsem sevinirim .tesekurler

  • 08 Eylül 2011

   Almanyada yasiyorum gögüslerimi büyütmek istiyorum fiyat hakkinda bilgi almak istiyorum Simdiden tessekürler

   • 18 Şubat 2014

    meraba size bi sorum var. acaba sizde gögüs büyültmesi ne kadara gelir.

  • 01 Kasım 2011

   Ben gögüslerimi büyütmek istiyorum.Bununla birlikte karin gerdirmek istiyorum. Nekadar zaman ayirmam lazim, fiyat hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim.

   Selamlar

  • 16 Ocak 2012

   Merhaba ben almanyadan Nese benimde herkez gibi sorum olacakti sizlere?bende gögüz büyütmek istiyorum?VE FIYATLARINI HERSEY DAHIL OLMAK ÜZERE NEKADAR TUTAR ACABA?ve boyle bir ameliyat icin kac gun kalmak gerekiyor hastane de ona gore izin alip gelmeliyim? ; Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerli .Cevap alabilirsem sevinirim .tesekurler

  • 31 Ocak 2012

   Merhaba Fatih bey, ben Dilara. Australiada yasiyorum, 23 yasindayim ve goguslerimi buyutmek istiyorum. Fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum ona gore bu yaz gelmeyi dusunuyorum. Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim cok tesekur ederim.

   • 19 Temmuz 2012

    merhaba fatih bey 23 yasındayım goguslerım oldukca kuçuk
    silikon taktırmak ıstıyorum
    fiyat bilgisi
    ne kadar zaman kullanılmalı
    ve kışın mı yapılmalı bılgilendirsenız sevinirim

  • 14 Mart 2012

   meraba fatih bey ben 27 yaşında ıkı cocuk annesıyım her ıkı cocüktada sütten kesmek için ilaç kullandım ve bunun sonucu göğüslerim çok küçüldü mersin den yazıyorum fiyat alabılırmıyım ve estetik işleminizle ilgili bılgı almak ıstıyorum tşk…

  • 01 Nisan 2012

   merhaba fatih bey ben goguslerimi buyutmek istiyorum fiyatini ogrenebilirmiyim nekadar olur.tskler

  • 02 Temmuz 2012

   merhaba ben dogum sonrasi meme kucuklesme oldo ameliat icin fiat alacaktimve indrim yapa bilirsiniz

  • 09 Ekim 2012

   Slm, ben gögüslerimi büyütmek istiyorum ve fiyatini ögrenmek istiyorum. Baska sorularimda var

  • 04 Kasım 2012

   selam Dr. Bey gögüz büyütme fiyatini ögrenmek istiyorum? kac gün sürüyo? sabirsizlikla cevabinizi bekliyorum!! ;-)

  • 10 Aralık 2012

   merhaba
   fiat ogrenmek istiyorum ve ayirmam gereken zamani
   ameliyat sonrasi kontroller icin
   tessekurler bilgi icin
   bye
   adela

  • 03 Nisan 2013

   merhaba,

   gögüs büyütme (silikon taktirma) ile ilgili fiyat bilgisi alabilirmiyim

  • 13 Ağustos 2014

   Gögüs buyutmenin fiyati neder ogrene bilirmiyim??

 2. 01 Ağustos 2011

  merhaba; 30 yasinda bir bayanim.Ben de herkes gibi gögüs büyütme isleminin bana olacak maliyetini ögrenmek istiyorum.Simdiden tesekür ederim.

 3. 01 Ağustos 2011

  iyi gunler,goguslerimi buyutmek istiyorum,gogus protezini koymak icin kac santimetre aciyorsunuz ve yuzde kac iz kalir, ve fiyat tutarini ogrenmek istiyorum,tesekur ederim iyi gunler.

  • 09 Haziran 2012

   slm ben 38 yasin dayim gogus bedenim 75 a buyuzden goguslerimi buyutmek istiyorum bu amaliyat kac gun surer bilmek istiyorum ve bana kaca maal olur arkol kullanmiyorum sigara ici yorum ve ms hastasiyim bu durum da bu amaliyati olabilirmiyim bana cevap verirseniz cok sevinirim sim diden tsklerr

 4. 01 Ağustos 2011

  merhaba …ben 19 yasinda bir genc kizim göğüslerim gerektiğinden cok ama cok kücük.ailem de herkesin gögüsleri cok büyük benim bildigim genetik olarak büyük olur ablam 25 yasinda gögüsleri büyük hele digeri 15 onunda büyük …benimkiler neden kücük anlamis degilim …bana yardim edin ….birde ameliyat icin fiyat söylerseniniz sevinir ..tesekkürler

 5. 01 Ağustos 2011

  Ben hollandadan yaziyorum 26 yasindayim ve memem cok kucuk hem buyutmek istiyorum hem de diklestirmek istiyorum ne kadara olur euro uzerinden yazarsaniz sevinirim simdikten tesekkurlerimi belirtiyorum

  • 04 Eylül 2011

   merhaba ben viyanada yasiyorum goguslerimi yaptirmak istiyorum ucretini ogrene bilirmiyim yan etkisi varmi ve kac sene kulana bilirim bana bilgi verirseniz sevinirim ve kac gun hastanede kala bilirim

  • 30 Ocak 2012

   Merhaba… 33 yasinda iki cocuk Annesiyim, gögüslerimi 250 veya 300 gr arasi büyütmek istiyorum.. Suanda büyüklügü cup A.. Almanyada yasadigim icin bu bilgileri emaille ögrenmek istiyorum… Tahmince fiyati ve randevu sirasini rica ediyorum.. Saygilarimla Tskler

 6. 03 Ağustos 2011

  göğüs büyütme fiyatlarını öğrenmek istiyorum ve çok korkuyorum ameliyattan. daha sonra hayatımda bi sorun çıkarır mı? 20 yaşındaım. kanser yapar diorlar. ne olur beni aydınlatın

 7. 03 Ağustos 2011

  göğüs büyütme fiyatlarını öğrenmek istiyorum ve çok korkuyorum ameliyattan. daha sonra hayatımda bi sorun çıkarır mı? 20 yaşındaım. kanser yapar diorlar. cevabınızı bekliyorum

 8. 07 Ağustos 2011

  merhaba ben fransadan yaziyorum, onumuzdeki sene goguslerimi buyutmek istiyorum ama fiyatlarinizi ogrenmek istiyorum. En cok size guveniyorum bu operasion icin.

 9. 09 Ağustos 2011

  merhabalar fatih bey gögüslerimle sorunluyum.evlenmeden önce küçüktü doğum yaptım daha çok küçüldü.görüntü beni çok üzüyo takıntı haline geldi nerdeyse. yanlız benim bu işlem için kaç gün orda kalmam gerektiğini merak ediyorum çünkü ono göre izin almam lazım.ve en önemlisi tabi ebatına göre değişebilir belki ama 80 85 beden büyüklüğündeki bi estetik için fiyatlarınız nedir.bana cevap verirseniz sevinirim.teşekkürler…

  • 21 Ağustos 2011

   MERHABA FATİH BEY. BÜTÜN ARAŞTIRMALARIMA RAGMEN VE ASLA İSTEMEDİGİM Bİ SEÇİM OLMASINA RAĞMEN EN SAGLIKLI EN KALICI VE EN DOGAL GÖĞÜS BÜYÜTME YÖNTEMİNİN SLİKON OLDUĞUNA KARAR VERDİM..FİYATLARINIZI MUTLAKA HEMEN ÖGRENMEK İSTİYORUM..BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:)

 10. 13 Ağustos 2011

  Merhaba, ben hollandada kaliyorum gogus buyutmenin fiyatlarini ogrenmek istiyorum.

  • 21 Eylül 2011

   Merhaba,
   Bilginiz varmi bilmiyorum ama ben bunu gercekten cook merak ediyorum.Gogus buyutmenin dinen(islam) bir sakincasi varmi?Bende gogus buyutmek istiyorum ama harammi degilmi bilmiyorum.

 11. 13 Ağustos 2011

  göğüs büyütme ücretinizi öğrenmem mümkün müdür..muayene etmeden fiyat söylemenin zor olduğunu biliyorum ama ortalama bir ücret söyleyebilirseniz çok sevinirim..Şimdiden teşekkürler

  • 09 Şubat 2012

   göguslemı buyutmek ve burun amelıyatı olmak istıyorum fiyat için beni bilgılendırırsenız çok sevinirim şimdiden teşekurler

 12. 19 Ağustos 2011

  iyi gunler.ben 32 yasinda bir bayanim.avusturyada yasiyorum.uc oglum var.dogumlardan sonra cok kilo kaybettim ve goguslerimde kuculdu.estetik olmak istiyorum.bana detayli bilgi verirmisiniz.fiyat hakkinda,ve ne kadar hastanede kalmaliyim.on muayneden sonra hemen ameliyat olabilirmiyim.nekadar hastanede gerekiyor.ve sonraki muayne icin tekrar trye gelmem gerekiyormu.lutfen bana bilgi verirseniz cok sevinirim

 13. 22 Ağustos 2011

  Avusturyada yasiyorum ve calisan bi baganim… Gögüs büyültme ameliyati olmayi istiyorum; Fatih bey. Randevu icin Tel. numarasini bana göndere bilir misiniz ? Burda yazan numaraya ulasamiyorum. Tesekkür ediyorum ve ilginizi bekliyorum.

 14. 24 Ağustos 2011

  Merhaba,

  ben almanyadan yaziyorum 20 yasindayim ve gögüslerimi büyültmek istiyorum böyle bir operasyon icin nekadar zaman planlamam gerekiyor? ve maliyeti ne kadar olur?
  ayrica ileride anne oldugum zaman, emizirmekte bir sorun yasarmiyim??
  simdiden Tesekkür ederim.

  saygilarim la
  nazli

 15. 27 Ağustos 2011

  gögüslerimi büyütmek istiyorum aralik ayinin 15 ila 20si arasi randevu almak istiyorum fiyat hakkinda bilgi verebilirmisiniz, iki cocugum var emzirme döneminden sonra gögüslerim kücüldü güzel durmuyor buda beni rahatsiz ediyor,bilgileriniz icin tesekkürler

 16. 28 Ağustos 2011

  Merhaba,
  Ben gögüslerimi büyütmek istiyorum.ameliyat kac gün sürer,ve Kac gün icinde normal hayatima dönebilirim.cocuk sahibi olmak istiyorum ilerde,silikonlar hamileligi veya süt vermeyi etkilermi?tanilmis birileri varmi ameliyat ettiginiz,referans anlamda.ve fiyatlarinizida iletebilirseniz,cok memnun kalirim.
  Iyi günler

  • 22 Eylül 2011

   Merhabalar fatih bey ben avusturyadan yaziyorum ilk olarak bu ameleyatin kac haftada iylestigi ikinci olarak ise fiyatiniz hakkinda bilgi istiyorum simdiden tesekkürler..

 17. 21 Eylül 2011

  merhaba ben fransada yasiyorum goguslerimi buyutmek istiyorum fiyati orenebilirmiyim lutven tesekurler

 18. 22 Eylül 2011

  Iyi aksamlar.Ben almanyada yasayan,29 yasinda bi bayanim.
  Uzun zamandir gögüslerimi yaptirmak istiyorum ve bunun
  icin inanin almanyanin bir cok yerinde bilgilenmek icin
  bir kar doktorla görüstüm.Cok pahali oldugu icin yaptiramadim,
  gecenlerdede daha uygun bir fiyata yapan,tam olarak 2800 euroya
  yapan yurtdisindaki bi klinige gittim.Ayni gün eve yolluyorlar ve beni korkutan,
  fullnarkose yapmiyorlar.Lokal.
  Acikcasi tereddüt icindeyim,eger istersem hemen öbür aya yapabileceklerini
  söyledi.Birlikte oldugum partnerimde sizden bilgi almami istedi,hem fiyat
  konusunda hemde nasil yapilacagi sekli icin.Ikimizde rahat degiliz cünki.Eger beni
  bilgilendirirseniz,cok seviniriz,simdilik tessekkürler.

 19. 05 Ekim 2011

  Merhaba… Ben Danimarkadan Yagmur ve 21 yasindayim.
  Bazi bayanlar gibi gögüsün kücük olmasindan sikayetci olan birilerindenim, ve bu piskolojikmen insani rahatsiz ediyor.

  Bazi konularda bilgilenmek istiyorum: Bu gögüs büyütme amaliyeti uygulandikdan sonra ve ileride 9-10 sene sonra cocuk sahibi oldugumda, emzirme sonrasinda bir sarkiklik sorunu yasarmiyim, veya her hangi bir baska sorun?
  Ve ne kadar ömrü var böyle bir silikon amaliyetin?
  Silikon gögüs büyütme fiyatinida bilgilendirirseniz, cok memnun olurum.

  Tesekkür ediyorum, ve ilginizi mutlaka bekliyorum…

 20. 14 Ekim 2011

  Merhaba ben gizem istanbuldan , kilo verdigim icin gogusum baya kuculdu.O yuzden buyutmek istiyorum . ama fiyatlarinizi alabilirmiyim ?ve boyle bir ameliyat icin kac gun kalmak gerekiyor hastane de ona gore izin alip gelmeliyim? ; Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerli .Cevap alabilirsem sevinirim .tesekurler

 21. 19 Ekim 2011

  merhabalar ben bu yaz gögüslerimi büyüttüm size, cok memnunum ama bazen agri yapiyor bu normalmi gecenleri baya agri yapti ve kolumda damarim sisti cok korktum ama sonra gecti bu protezlerden kaynaklanabilirmi acaba.cocuk isteyip istemedigimi sormustunuz bana ben istiyorum demistim kas altindan protez oldugu icin sorun olmaz demistiniz simdi sayfanizda okuyorumki sizma falan yapabilir gebelikte diye yaziyor bu dogrumu?ve bicaklanmadikca tir bile gecse bile bisey olmaz demisti yardimciniz sayfanizda cok degisik seylerle karsilastim kafam karisti aydinlatin lütfen beni.egerki sizma patlama olsa kalbe zarari olurmu mecburen cikartilmasimi gerekiyor protezlerin???öz güvenim suan mükemmel her isteyene yapin derim hic düsünmeden benim aklimda bile yoktu birden oldu ama suan cok mutluyum.ellerinize saglik icimi rahatlarsaniz memnun olurum tesekkürller…..

 22. 19 Ekim 2011

  Merhaba ,

  Ben almanyada yasiyorum , 3 cocugum var , son dogumdan sonra kilolarimi veremedim , oglum 2,5 yasinda ve emzirmeyi yeni biraktim , gögüslerim cok yiprandi , sarktilar, arti kücüldüler o yüzden silkon yaprirmak istiyorum cok abartili olmamak sartiyla , ayrica karnimi gerdirmek istiyorum,

  ben fiyat hakinda bilgi almak istiyorum, umarim bana yardimci olabilirsiniz.

  cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum.

  iyi günler

 23. 21 Ekim 2011

  2 sene once kilo verdigim icin gogusum baya kuculdu.O yuzden buyutmek istiyorum . ama fiyatlarinizi alabilirmiyim ?ve boyle bir ameliyat icin kac gun kalmak gerekiyor hastane de ona gore izin alip gelmeliyim? ; Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerli .Cevap alabilirsem sevinirim .tesekurler

 24. 21 Ekim 2011

  Merhaba Doktor bey,

  Ben 27 yasindayim , Genc kizken 35 kg verdim ve ondan sonrada 3 cocugum oldu. Gögüslerim hem cok kücük Hemde sirf deri Kalmis. Gögüs estetigi yapmak istiyorum, umarim fiyatlarda uygundur. Nerde yapiliyor ameliyat? Kac sene Silikon kalabilir? Izi cok bellimi? Ve fiyatlarinizi ögrenebilirsem cok memnun olurum.

  Tesekkür ederim

 25. 27 Ekim 2011

  merhaba fatih bey ben de amelyat korkumu yenerek gogus buyultme esttigi olmaya karar verdim ve sizin benim icin iyi bir cerrah olacaginiza inaniyorum birde eger fiyatla alakali bir bilgi veebilirseniz en kisa zamanda gorusmek uzere tesekkurler

 26. 06 Kasım 2011

  Merhaba. Ben bu sene Ağustos ayında gögüs büyütme ameliyatı oldum..27 yaşındayım.Bekarım.A Cup gögüslere sahiptim.Olması gerekenden çok çok küçük gögüslerim vardı hatta yoktu da denebilir. şu an 75;80 B arası gögüslere sahibim. Doktorum çok iyi bir ameliyat yaptı.Kendisinin çok başarılı bir doktor olduğunu herkesten duydum..295 cc lik damla protez kullanıldı ve kas arkasına yerleştirildi.Gerçekten çok doğal gögüslere sahip oldum ameliyattan sonra da ciddi bir sıkıntım olmadı.morluk şişlik olmadı.Şu an da eski halime döndüm. fakat ameliyattan sonra büyüklük olarak biraz daha büyük olacabileceğini doktoruma her söylediğimde daha büyük olamayacağını çirkin olacağını üstelik daha bekar olduğumu kendisinin 335 cc lik de denedigini ama olmadıgını yanlardan taşkınlık yaptıgını söyledi.kesinlikle sikayet değil bu söylediklerim sadece emin olmak istiyorum okadar..okadar sıkıntıya girmişken de hem maddi hem manevi içimin gerçekten rahat olmasını istiyorum.ben yine de bu konudan emin olmak adına sizinle görüşmek istiyorum.Yani amacım birkez daha ameliyata girmek değil illaki.Gerçekten doktorumun söylediği doğruysa ya da sizin için de en oluru böyleyse sadece bu konuda bilgi almak istiyoum.Kaç ay sonra tekrar ameliyat olunabilir.2. bir ameliyat ilki gibi mi olur yoksa daha mı cabuk bir iyilesme süreci geçiririm.tabi gerçekten destek ameliyatına ihtiyacım var mı bilmiyorum ama acil yardımınıza ihtiyacım var. Bana geri dönüs yaparsanız inanın okadar sevinirimki.Muayene için gelmem gerekiyor mu?Şimdiden teşekkürler.

 27. 06 Kasım 2011

  Merhaba
  Ben evlenmeden önce gögüslerim küçüktü kızım emzirdim baya büyüdü böyle kalır diye düşündüm kalmadı eskisinden daha da küçüldü ve sarkma oldu çok çirkin bir görünüm oldu bu eşiminde hoşuna gittmiyor bana fiyatlarda aydınlatırsanız sevinirim ve hemen gelip yaptırmayı düşünüyorum saygılarla

 28. 08 Kasım 2011

  Merhabalar almanyadan yaziyorum bi sorum var …
  Amaliyet ne kadar sürer 1saat?
  Fiyatini ve ne kadar hastanede kalirim ve kac gün önce gelip kontroll olmam lazim
  cok tesekkürler ederim.

 29. 09 Kasım 2011

  merhabalar, benimde kendimce cok büyük bi sorunum var,20 yasindayim ve evliyim ve gögüslerim cok asiri kücük, asiri bi sekilde rahatsiz oluyorum. her nekadar korktugum bir riskse bu bende gögüslerimi büyütmek istiyorum ve ögrenmek istedigim fiyatlar nekadardan basliyor ve is kalmasi nekadar risklidir ve tabi almayandan gelcegim icin nekadar bir zaman gerekli olur?????????????? ve tabikide dogal gögüsle ameliyatli gögüslerin fark boyutu neler ???????cok merak ediyorum,simdiden cok tesekkür ediyorum zaman ayirip mesajima cevap verceginiz icin hayirli günler

 30. 10 Kasım 2011

  fatih bey ben 4 yıl önce burun estetigi olmuştum sızde memnunum fakat yınede ufak bi sorun yaşıyorum ayrıca göğüslerım ufak slikon yaptırmak istiyorum maliyetini ögrenmek istıyorum

 31. 10 Kasım 2011

  merhaba,
  ben gögüs büyütme karin germe kalca ve bazende yag aldirmak istiyorum ilk ögrenmek istedigim bütün bunlar bir ameliyatta mümkünmü ?? almayada yasiyorum bu ameliyattan sonra nekadar hastanede kalmam gerek, ve bütün bu girisimlerin ortalama fiyati nedir ??

  tesekkürler..

 32. 11 Kasım 2011

  hocam merhabalar ben sizi 2 kere aradım ama bi türlü konusamadım ben sizi cok eskiden takip ediyorum hani bir kız vardı kanal de de onu okadaar degiştirdiniz ki şok olmustum ben sizden bişey rica edicem ben 29 yasında 1 cocuk annesi bayanım bu konuda sizden baskasına bu yaptıramam ben kendimimi bildim bileli gögüslerim cok kücük yaptırmak istiyorum ne olur bana yardım cı olun cevap yazarsanız memnun olurum bu konuda kendimi tam bir dişi sayamıyorum eşim nedense bu konuda bana cok iyi davranıyo olsa da olur olmasada diyo ama o bir erkek neden benim eksigim olsun bide o bayan camasırına cok düskün hep al der ama neden gögsüm yok ki utanıyorum yazın mesela deniz benim için üzüntüden baska bişeydegil ne olur fiyatını yazın ve benle ilgilenir seniz sevinırım hocam cevabı nızı bekliyorum

 33. 13 Kasım 2011

  Merhaba Fatih bey sizin ünvanınızı çok duydum. ben göğüsümü büyütmek istiyorum .bana 2 göğüsümün tam fiyatını öğrenebilrmiyim. Lütfen banaa ulaşırsanız çok sevinirim.

 34. 17 Kasım 2011

  merhaba fatih bey ününüzü çok duydum.Benim göğüslerimin 2 de çök küçük ve aşırı derecede rahatsız oluyorum göğüslerimi yaptırmak istiyorum oraya gelip muayene olmam gerekiyor mu?
  maliyeti ne kadardan başlıyor ve iz kalır mı? bana cevap yazarsanız hemen gelip yaptırmayı düşünüyorum.çok merak ediyorum sizden acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar.

 35. 18 Kasım 2011

  merhaba (göğüslerim çok küçük olduğu için herkes benimle alay ediyor ben çok üzülüyorum,pskolojim bozuldu ssk pskolok doktoruna gidiyorum.ben öğrenciğim dersaneye gidiyorum bana yazdığınız ücret bana çok çok fazla,ne olursunuz bana yardım edin.ben istanbula yanlız gelemem gelirsem annemle birlikte gelecem bunun gidiş dönüşü var bunlar çok para.Sizi bir baba ve abi gibi görerek sizden cevap bekliyorum iyi akşamlar.

 36. 20 Kasım 2011

  ben meme buyutme ameliyatı olmak istiyorum nekadar zamanımı alır ve fıyat olarak bana nekadara malolur bilgi verebilirmisiniz?

 37. 27 Kasım 2011

  Merhaba ,
  Ben almanyada yasiyorum ,34 yasindayim 3 cocugum var , Dogumdan sonra gögüslerim cok yiprandi , sarktilar, arti kücüldüler o yüzden silkon yaprirmak istiyorum .
  ben fiyat hakinda bilgi almak istiyorum, umarim bana yardimci olabilirsiniz.
  cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum.
  iyi günler

 38. 28 Kasım 2011

  ameliyattan sonra hastanede ne kadar kalırım ve ameliyat ücretini ögrenebilirmiyim.teşekkürler.

 39. 30 Kasım 2011

  Merhaba Fatih Bey,kilo verdigim icin gögüsüm dahada kücüldü ve büyütmek istiyorum .
  Böyle bir ameliyat icin Türkiyede kac gün kalmam gerekiyor?
  Fiyatlarinizi alabilir miyim?

 40. 02 Aralık 2011

  merhaba eşim 30 yaşında sezeryanla iki doğum yaptı son zamanlarda gögüslerinden şikayeti var sarktı gibi gögüs dikleştirme ameliyatı hastanede yatma süresi ve ücreti gibi bilgi almak istiyorum ,saygılarımla

 41. 08 Aralık 2011

  mrb 40 yasında ev hanımıyım bugüne kadar göğüslerim zaten büyük değildi yanlzca emzirme süresince sütlendiğinde gögüslerimi biraz dik ve iri gördüm zaten yapı olarak zayıf bi yapıya sahibim 53 kg 167 by yani silikon taktrmak istiyorum ama benim için fiyatta çok önemli bana bu konuyla ilgili, fiyat verirseniz bire bir görüşmek için geldiğime değsin teşkrlr

 42. 10 Aralık 2011

  Iyi günler Fatih abi, ben almanyadan 18 yasinda ögrenciyim, annem gögüslerinin sarkintiligindan cok sikayetci.sorunumuz zaman muaneleriyle ameliyatiyla kac gun türkiyede kalmali.ve ücretide benim icin önemli ablamla ben hediye etmek istiyoruz annemize. Annemizin mutlulugu bizim icin cok önemli. cevabinizi bekliorum saygilarimla.

  Aslihan

 43. 11 Aralık 2011

  Merhaba Fatih bey,
  Burun ameliyati icin sizinle Suttgart ta 1-2 sene önce stuttgartta görüsmüstük ve burun resimlerim
  lerimi cekmistiniz ; bunun üzerine **** Euro maliyetin **** Euro oldugunu söylemistiniz. Hala bu fiyat gecelimi?
  Karar vermek istiyorum artik bana detayli bilgi verirmisiniz?

  Saygilarimla
  Sevim

 44. 19 Aralık 2011

  Merhaba Fatih bey,
  Ben gögus buyutme ameliyati veya diklestirme ameliyati olmak istiyorum,yurt disinda yasiyorum, fiyatlarini ve oraya geldigimde nekadar sure kalmaliyim bilgilendirirseniz sevinirim.

  Tesekkur ederim

 45. 27 Aralık 2011

  merhaba ben almanyadan yeliz 19 yasindayim.
  bir memem daha kücük silikon taktirmami söylediler 17 yasindayken.
  ama ben cok korkuyodum ve daha küyük oldugum icin yaptirmadim.
  acikcasi hala cok korkuyorum.
  acaba cok mu erken yasim bana geri yazarsaniz sevinirim bilgilendirirseniz..
  ve coook korkuyorum burnum kanasa bayilirim okadar yani

 46. 31 Aralık 2011

  Merhaba Fatih Bey,

  Bana 2010 da meme protezi yapmistiniz su son zamanlarda cikan haberler beni korkutu size yazmak ihtiyaci hisettim bu konuda beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.

  saygilar.

  Gülzade
  Almanya Hamburg

 47. 04 Ocak 2012

  Merhaba Fatih bey
  ben Isviçrede kalıyorum bunda 21 ay önce ikiz bebeklerim oldu. 7,5 ay pompa ile sütümü çekerek onları emzirdim. Bu sebepten göğüslerim içi boşalmış göğüs büyüklüğüm hamilelikten önce 80 B idi. Şimdi eski sütyenlerim sanki bir beden bol duruyorlar ve sönükler.

  Benim size birkaç sorum olacak
  meme ameliyatı ne kadar sürüyor. Hastanede ne kadar kalmalıyım. malum bebeklerim çok ufak ve bana ihtiyaçları var. ne kadar zaman sonra kucağıma alabilirim. kontrol için ne kadar türkiyede kalmalıyım.

  Birde bu ameliyatın bana kaça mal olacağını bildirirseniz çok memnun olurum
  iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim
  sule

 48. 05 Ocak 2012

  Merhaba fatih bey :) ben gögüslerimi büyütmek istiyorum 21 yasjndayim almanyadan geliyotum kac gün izin almaliyim ve bir termin randavu alabilmem ne kadar sürer ve fiyati ne kadar tutar ve ömür boyu kalabilirmi o silikonlar.. Sevgilerle cevabinizi bekliyorum

  • 27 Haziran 2012

   gögüslerimi büyütmek istiyorum fiyat hakkinda bilgi almak istiyorum Simdiden tessekürler. nekadar istanbulda kalmaliyim onuda ogrenebilirsem super olur.

 49. 19 Ocak 2012

  Merhaba ben kezban 18 yasindaym almanyada yasiyorum gögüsmü büyütmek istiyorum.fiyatlarinizi ögrenemek istiyorum hastane masraflari dahilmi?
  Türkiyeye gelip hemen amelyat olabilirmiyim?
  cevabinizi bekliyorum

 50. 29 Ocak 2012

  mrb..bn 19 yasındayım göğüslerimden çok şikayetçiyim…çünkü çoook çoook küçükler..göğüslerimi büyütmek için karar almıştım ki göğüs kanseri modası ortaya çıktı ve bu durumdan korkarak vazgeçtim :( bni bilgilendirin ltfn silikon taktırdıkan snra göğüs kanseri olma olasılıgı var mı ?

 51. 29 Ocak 2012

  merhaba fatih bey,ben 2008 yilinda sizde gögüslerime silikon yaptirmistim,bir kac ay önce bi silikon markasinin her taktiran kadinda kanser yaptigini ve o markadan yaptiran tüm kadinlarin acilen o silikonlari cikarttirip hemen tedaviye baslamasi gerektigi haberlerde izledim,bende tereddütteyim bana takilan markayi bilmedigim icin,elime ameliyat sonrasi kagit verilmisti ama bulamadim,beni bu konuda ane yapmam gerektigi hakkinda acilen bilgilendirirseniz cok sevinirim…saygilar

 52. 03 Şubat 2012

  Merhaba, benim göğüs büyütme ameliyatı için sorularım şunlar ne kadar zaman gerekiyor, randevu süreci ne kadar sürüyor, fiyat ortalama ney? Teşekkür ederim

 53. 05 Şubat 2012

  Merhaba ben almanyadan gülcan. 21 yasindayim ve gögüslerimi kücük buluyorum. meme büyütme hakkinda eger mümkünse internet üzerinden yüzde yüz olmasada biraz bilgi edinmek istiyorum?
  meme protezi belirli bi süre sonra degistirilmek zorundami?
  hangi yan etkileri siklikla görülmüstür?
  büyük bir kaza, travma gecirilmedikten sonra, patlama, kesilme, yirtilma gibi bir riski varmi?
  Ameliyattan bir süre sonra kontrole gelmek gerekiyormu?
  Ameliyattan sonra herhangi bir komplikasyon gerceklesirse, ve bu komplikasyon cerrahi bir hata ise, tamamen hastayla alakasiz, yapilmasi gereken kücük bir ameliyatin maaliyetini hasta mi karsilamak zorunda?
  toplam ücret, euro olarak, ne kadar?

  Sorularima en kisa zamanda cevap verebilirseniz sevinirim.
  Saygi ve Sevgiyle..

 54. 05 Şubat 2012

  Merhabalar Fatih bey.. Ben size daha öncede yazdım ama malesef Bi cevap alamadım.. Ben viyanada yaşayan iki cocuk annesi 26 yasında bir anneyim… Göğüslerim emzirme süreçlerinden sonra çok küçüldü ve sarktı… Bu yüzden büyütmek istiyorum.. Mayıs ayı için randevu istiyorum ve bide ne kadar Bi süreç ayırmam gerekiyor izin alıp gelicem ayrıca bide fiyat konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim…

 55. 06 Şubat 2012

  merhaba fatih bey ben 48yasindayim 9sene once kancer yuzunden sol meme alindi.amlayiatla yeni bir memeye sahip olabilirmiyim?ben iranda yasiyorum oraya amaliyat icin gelmeme kac para lazim rica edersem bana yazarmisiniz.tesekurler.

 56. 10 Şubat 2012

  Slm ben avusturyadan 32yasindayim iki cocuk annesiyim, meme büyütme operiasonu fiyat olarak nekadar tutar??? Merak ediyorum.

 57. 21 Şubat 2012

  merhaba fatih bey yasim 40 ve 4 cocuk annesiyim gösümü ve karnimi gerdirmek istiyorum en kücük cocugum 4 yasinda kizim kücük oldugu icin bana bu ameliyeti önerirmisiniz ve fiyati ne kadar taksitle ödene bilirmi ve randavu alabilmem nekadar sürer

  simdiden cevabiniz icin tesekürler

 58. 02 Mart 2012

  marhaba
  ben belcikadan 37 yasindayim goguslerimi boyuturmek istiyorum fiyatinizi orene bilirmiyim,ve kac gun hastanede kalacagim boyle amaliyet icin ve ne kadar surede ilesiyor.
  sevgilerimle en kiza zamanda cevabinizi bekliyorum.

 59. 12 Mart 2012

  Merhaba,
  Ben yaklasik 12 sene önce silikonjele gögüsümüde büyütme operasyonu yaptirdim. Sag tarafta kapsülfibros var. Tekrar yeniletmek istiyorum. Ve burun ucundada sarkma var . Düzeltirmek istiyorum. Bana bu konuda bilgi ve fiyat listesi suna bilirmisiniz? Fiyatlar cazip geldiginde size nasil ulasabiliriz? ben almanyada yasiyorum.
  Tesekürler…

 60. 26 Mart 2012

  Fatih bey benim gögüslerim çok küçük yok denecek gibi nerdeyse çocukken bi ameliyat geçirdm ergenlik döneminde ilaçlar kullandım bu ilaçlar yüzünden gögüslerim gelişmedi psikolojim iice bozuldu küçük olduğu için şimdi gögüs büyültme ameliyatı olmak istiyorum 27 yaşındaym bekarım fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  cevabınızı bekliyorum…

 61. 27 Mart 2012

  merhabe ben gögüsümü bügütmek ve burnumu ameliyat ettirmek istiyorum….bir ameliyatta ikizide yapila bilirmi? ve fiyatini ögrene bilirmiyim?? tesekkürler

 62. 12 Nisan 2012

  Merhaba fatih bey ben 21 yaşındayım göğüslerim küçük ve dolgun değil.Göğüslerim dolgun olmadığı içinde giydiğim dekolteler hoş durmuyor.Ben Göğüslerimi dolgun ve birazda büyük istiyorum bu yüzden sizden göğüs büyütme ameliyatının fiyatını öğrenebilir miyim?Şimdiden vericeğiniz cevap içinde teşekkür ederim.

 63. 01 Mayıs 2012

  35 yaşındayım 2 çocuk annesiyim kamuda çalışıyorum gögüslerim çok küçük bazı arkadaşlarıma bakıp imreniyorm bende de olmsını istiyorum ameliyattanda çok korkuyorum bana riskleri ve ücreti konusunda bilgi verirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim.

 64. 13 Mayıs 2012

  Merhaba Fatih bey
  25 yasindayim ve almanyadan yaziyorum.
  gögüslerimi büyütmek istiyorum, cünki cok kücükler ve rahatsiz oliyorum.
  bir kac sorum olucakta , cevaplarsaniz sevinirim.
  1. ameliyat bana kaca mal olur ?
  2. Kac gün hastanede kaliniyor ameliyatdan sonra ?
  3. 2 keremi trye gelmeliyim bir muayenede icin ve sonrada ameliyat icin ?
  yoksa ikisini bir kac gün icinde yapilabilirmi?

  cevalarsaniz cok sevinirim
  saygilar ile Serap

 65. 26 Mayıs 2012

  merhab,
  ben 16 yasindayim ve almanyada yasiorum. Gögüslerim baya kücük, bu yüzden cok mutsuzum. evden cikasim yok. Operasion icin yasim daha kücükmü diye bilmek istiorum. ve fiyati nekadar olur diye.
  sevgilerle cevabinizi bekliorum

 66. 07 Haziran 2012

  mrb ben gogsümü buyutmek istiyorum fakat bunun oncesinde merak ettigim seyler warr 1.goguste yapilann kesikk nerde oluyoor ve cok belli oluyormuu 2. ne kdr sure kalmaliyiz orda 3. tahminen fiyat ne kdr oluyor?

 67. 08 Haziran 2012

  Merhaba,
  Oncelikle meme buyutme ameliyatinda kullandiginiz silikon markasi hakkinda ve fiyat araligi hakkinda bilgi alabilirmiyim?
  koltuk altindan yapilan ameliyat icin ne dusunuyorsunuz?
  uyguladiginiz performanslarla ilgili ornek fotograflar gorme sansim varmi?
  onumuzdeki hafta turkiyede olucam oncesinde sizden cevap alip gorusme organize etmeyi umud ediyorum
  tesekkurler

 68. 19 Haziran 2012

  merhaba fatih bey ben 38 yaşında iki çocuk emzirdim ve külo vermeden dolayı göğüslerimde bi bşalma söz konusu hemen amilyat olmak istiyorum fiyat konusunda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim

 69. 11 Temmuz 2012

  Merhaba gögüs büyütme ameliyati olmak istiyorum asagi yukari bir fiyat bilgilendirmesi yapabilirmisiniz.

 70. 18 Temmuz 2012

  Merhaba, dogustan saglik sorunlarim var ve bundan dolayi goguslerim pek gelismedi ve bundan çok rahatsizlik duyuyorum. 24 yasindayim ve gelicek aylarda amelyat olup bir kaç beden goguslerim buyusun istiyorum. diger sorulari cevapladinizmi bilmiyorum ama lutfen yardimci olursaniz çok sevinirim !!! fransada yasiyorum ve ne kadar bir sure gerekiyor boyle bir amelyat için bunlari ayrintilib ir sekilde ogrenmem grekiyor çunku çalisan biriyim. ve tabi ucretleride ayrintili bir sekilde ogrenmek isterim. ona gore bu amelyat içn ayirdigim parayi tamamlamam gerekir =)

  simdiden çok tesekkur ediyorum =)
  iyi gunler =)

 71. 24 Temmuz 2012

  merhaba ben avusturyadan yasemin ben goguslerimin buyultmek istiyorum ve cok korkuyorum goguskanseri olma ihtimali varmi hayatimda hic amaliyet olmadim bu yuzdende korkularim var ben seneye sekizincayda gelip yaptirmak istiyorum ve bilmek istiyorum toplam kac para yazarsaniz sevinirim

 72. 05 Ağustos 2012

  mrb fatihbey benim gögüslerim 75 boyum 163 kilom 52 vücuda göre gögüslerimin küçük olduğunu düşünüyorum büyütme ameliyatı olmak istiyorum 2 yakınım sizde ameliyat olduğu için size yazıyorum sizden ricam yaklaşık fiyar ve ödeme koşulları hakkında bilgi şimdiden tesekkürler saygılarımla

 73. 08 Eylül 2012

  merhabalar fatih bey bende kucuk goguslu bir bayanim 33 yasindayim iki cocuga sahibim gorsel olarak normal boyda biraz yapili bir bayanim fakat goguslerim dehset nefret ediyorum onlardan lutfen bana cevap yazin ve aydinlatin beni bu konuda yurt disinda yasiyorum bu ameliyat icin kacgun ayirmam gerekiyor turkiyeme ve maliyeti assa yukari ne kadar olur .kesinlikle goguslerimi yaptirmak istiyorum kendi vucudumla barismak ve mutlu guvenli bir kadin olmak istiyorum lutfen cevap yazin tesekkeurler..

 74. 23 Eylül 2012

  Mrb göğüslerimi büyütmek istiyorum Fransa’da yasıyorum ergenlik Dönemi’den beri küçükler göğüslerim 75b dolgulu çamaşır giyorum 85 90 bendene yakın büyüturmek istiyorum ama silikon takılmış görünümü olmasın dugal görünsün ve dikiş belirsiz olmasın isterim cok iz kaliyormu acaba göğüste fiyat ortalama nedir acaba????? Merci

 75. 04 Ekim 2012

  Merhaba, göğüs büyütme ameliyatı düşünüyorum. Ameliyat fiyatlarınız ve muayene ücretinizi öğrenebilir miyim? Teşekkürler

 76. 09 Ekim 2012

  merhaba goguslerimi buyutmek istiyorum.
  yurt disinda yasiyorum bu ameliyat icin kac gun izin almam gerekir . fiyat yonunde beni bilgilendirirseniz sevinirim.
  tsk

 77. 11 Ekim 2012

  Fatih bey merhaba, 31 yaşında bekarım.. gelişme çağımdan bu yana göğüslerim çok küçüktü hatta yok denecek kadar diyebilirim. kendime olan güvenim hep yarım bu yüzden. 30uma doğru kilo alınca bir miktar büyüme oldu.ama bu büyüme çok çok küçük. sağ göğsüm soldan daha küçük. yıllardır göğüs protezini hep düşündüm gerek korkudan gerekse maddi imkansızlıktan hep erteledim. göğüslerimin küçük olması psikolojimi çok etkiliyor. kendimi tam bir kadın gibi hissedemiyorum çok utanıyorum. hep dolgulu sütyen kullandım. daha büyük ve doğal duran beni mutlu edecek göğüslere kavuşmak istiyorum. 5 yılda bir protezin değişmesi gerektiğini duydum. madden bunu yapabilecek gücte olmadığımdan da erteledim biraz. benim sizden ricam protezi ne kadar süreyle kullanabilirim? olası bir komplikasyon durumunda protezin çıkartılması için ek ücret ödemem gerekir mi? ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. çok teşekkür ederim.

 78. 11 Ekim 2012

  Birde protez takılmış göğüste evlenip gebe kalındığında göğüslerin büyüme yapması doğumdan sonra emzirmeyle bu şişkinliğin geçmesinden sonra göğüste şekil bozukluğu olur mu.?

 79. 30 Ekim 2012

  Merhaba, göğüs büyütme ameliyatı düşünüyorum. Ameliyat fiyatlarınız ve muayene ücretinizi öğrenebilir miyim? Ve hangi sartlar altinda ameliyat yapmiyorsunuz? Cünki bu ameliyati cok istiyorum ama mümkün olmaz diye cok korkuyorum. bana yazarsaniz cok sevinirim!

  Teşekkürler

 80. 05 Kasım 2012

  Merhaba Ben gögüslerimi büyütmek istiyorum maliyeti ne kadar olur ögrenebilirmiyim? Yurt disindan gelenler icin fiyata dahil neler mevcut? Ne kadar kalmak lazim amiliyatdan sonra?

 81. 23 Kasım 2012

  Fth bey bende size 3 ay önce ameliyat oldum. Sol gögsumde sızıntı oldu sisti yara yeri sonra kapandı fakat dikis yerinde sertlik kaldı ve izde cok belirgin. Bu iz gecermi zmanla sag gögsumdeki iz cok az belirgin ama digeri cok belli

 82. 26 Kasım 2012

  Göğüs büyütme hakkında fiyat istiyorum öğrenciyim ve kendi birikimimle operasyona gireceğim .. Doktor olarak sizde kesinleştim

 83. 02 Aralık 2012

  Merhaba Ben gögüslerimi büyütmek istiyorum maliyeti ne kadar olur ögrenebilirmiyim? Yurt disindan gelenler icin fiyata dahil neler mevcut? Ne kadar kalmak lazim amiliyatdan sonra?

 84. 27 Ocak 2013

  bende herkez gibi yaklasik bir fiyat almak istiyorum büyütme hakkinda dogumdan sonra memlerim kücülde onun icin
  saygilar

 85. 29 Ocak 2013

  Merhaba Fatih bey,

  Çok samimi bir baan arkadaşım sizde başarılı bir operasyon geçirmiş ve sonsuz bir mutlulukla sizi tavsiye etti bana…
  45 yaşımdayım meme büyültme operasonuyla ilgileniyorum….Yaklaşık olarak kaç günde işe dönebilirim ve ortalam bir maliyet öğrenmek istiyorum…

  şimdiden cevaplarınız için çok tşk ederim….

 86. 04 Şubat 2013

  Merhaba Fatih Bey,
  Merhaba ben göguslerimi butmek istiyorum, maliyeti ne kadar olur ve Yurtdisindan gelenler icin fiyata neler dahil dir, ne kadar kalmak lazim, ayriyetten annem icin liposuction fiyatini ogrenmek istiyorum . simdiden tesekkür ederiz. saygilar

 87. 09 Mart 2013

  Merhaba, ben 25 yaşındayım ve göğüs büyütme operasyonu için bilgi almak istiyorum fiyatları, yöntemleri vs.

 88. 12 Mart 2013

  merhaba ben wienada yasiyom meme büyütmek istiyom acaba maliyeti ne kadar olur fiyat ogrenmek istiyom simdiden tsk

 89. 14 Mart 2013

  fatih bey merhaba.
  meme büyütme estetği düşünüyorum ve videolu meme büyütme operasyonunuzda size güven duydum.. çok araştırmama rağmen sizde karar kıldım. ücretleriniz hakkında bildilendirir misiniz?

 90. 18 Mart 2013

  Merhaba fatih bey Ben agustosun sonunda gelmeyi düsünüyorum gögüslerimi büyütmek icin.. Kücükler ve bu beni hep rahatsiz etti ve artik karar verdim Buna.. Fiyat icin Bana geri yazarsaniz cok sevinirim.. Ne kadar tutar.. Iygünler

 91. 23 Mart 2013

  göğüslerim yok denecek kadar.silikon ameliyatı olmak istiyorum.fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.

 92. 24 Mart 2013

  slm ben gögüslerimi büyütmek istemistim dogumdan sorna cok kücük oldular fiyat alabilirmiyim almanyadan

 93. 28 Mart 2013

  Merhaba Fatih bey, ben almanyada yasiyorum ve herkes gibi fiyatlar hakkinda bi ön bilgi rica ediyorum sizden. Meme büyütme ameliyati icin..

 94. 31 Mart 2013

  merhaba fatih bey,bende almanyadan yaziyorum ve herkez gibi fiyatlar hakkinda bilgi alabilirmiyim.dogumdan sonra benimde malum gögüzlerim kücüldü…

  • 16 Nisan 2013

   merhaba fatih bey bende almanyadan yaziyorum dogumdan sonra benimde goguslerim kuculdu sizden lutfen gogus buyultmek icin fiyat alabilirmiyim.

 95. 13 Nisan 2013

  Merhaba Fatih bey;ben36 yasindayim.iki dogum yaptim dolayisiyla goguslerimde kuculme ve azda olsa sarkma olustu.gerekli operasyonun sizin tarafinizdan yapilmasini arzu ediyorum.fakat yurtdisinda yasamam dolayisiyla sizden on bilgi almak istiyorum.bu operasyon icin uygun mrvsim,kac gun hastanade yatis,kac gun sonra kontrol ve ameliyatin maliyeti gibi konularda beni bilgilendiriseniz cok sevinirim.iyi calismalar dilerim.

 96. 19 Nisan 2013

  Merhaba ben göyuslerimi buyutmek istiyorum 37 yaşındahım zayıfladıkdan sonra sarkdı ve kuçuldu .bunun için kaç gün kalmalıyım turkiyede. avrupada yaşıyorum ona göre izin almalıyım birede fiyatları öğrenmek istiyorum rdv aç gün önçeden almalıyım .ağustasda yaptırmak istiyorum .cevap verirseniz en kısa zamanda sevinirim
  İyigünler tşkler

 97. 23 Nisan 2013

  Almanyada yasiyorum.3 Cocuk annasiyim.Vajina daraltma icin fiyat alamak istiyorum.Ucakli ve otelli paket fiyati ve sadace ameliyat fiyatini bilmek istiyorum.

  Selamlar

 98. 06 Mayıs 2013

  158 boyum 53 kilom 32 yasindayim silikon taktirma fiyati alabilirmiyim

 99. 09 Mayıs 2013

  Göğüs büyütme ameliyatı sonrası genellikle rahat geçer .Ağrı minimaldir .Protez göğüs ( kası arkasına konmuşsa birkaç gün kol hareketlerinde kısıtlılık olabilir Ameliyat sonrası eve dönülebilir yada gerekliyse 1 gece hastanede kalınabilir.Göğüsler üzerine sütyene benzer sargı uygulanır . Meme başı üzerine ayrı pansuman konur. Pansuman 2 gün sonra açılarak yara kontrol edilir. 7 gün sonra sargı açılır .Dikişler 7 – 10 gün sonra alınır .Hastaya 6 hafta sporcu sütyeni giydirilir ve masaj önerilir .Erken dönemde şişlik olabilir , meme başında hissizlik ve deri üzerinde morumsu renk değişimi olabilir. Bunlar kısa sürede kendiliğinden kaybolur. Hasta 3-4 gün içinde işine dönebilir. Ameliyat sonrası 1 ay kadar aşırı kol hareketlerinden kaçınılması önerilir. 3 ay ağır sporlardan uzak durması sağlık verilir.Protezle göğüs büyütme ameliyatı, genel olarak iyi ve kalıcı sonuç veren, kişinin ve eşinin ruh sağlığını düzelten, onları yaşama daha bağlı hale getiren bir ameliyattır . Günümüzde kabul gören,içi silikon jel ile doldurulan göğüs protezlerinin kullanılmasıdır. Göğüs büyütmenin en etkin ve sonuçları en güzel olan yolu silikon göğüs protezlerdir.

 100. 13 Mayıs 2013

  Estetik cerrahlar tarafından meme büyütme operasyonu öncesinde memelerin büyütülme miktarı hastanın arzusu, göğüs kafesinin genişliği, hastanın boyu dikkate alınarak karar verilmektedir. Ameliyat ideal olarak, genel anestezi altında ameliyathane koşullarında yapılmaktadır. Ortalama bir saat sürer. İlk üç gün içinde hastanın durumuna göre pansuman inceltilerek, sprocu sütyeni dediğimiz özel bir sütyen giydirimektedir. Estetik cerrahlar bu sütyenin en az iki ay kullanılmasını önermektedir. Memede geçici şişlik, morumsu renk değişikliği ve meme ucunda hissizlik olabilir; ancak belirli bir süre sonra kaybolmaya başlar. Meme etrafında birkaç hafta yanma hissi olabilir. 3-4 hafta memeye fiziki temasla ağrı ve duyarlılık olabilir.. Hastalar göğüs büyütme ameliyattan sonra doktor izniyle 3-4 gün içinde işlerine dönebilirler.

 101. 27 Mayıs 2013

  Merhabalar almayada yasiyorum gögüs toparlama isleminin maliyetini ögrenmek istiyorum ve ne kadar zamana ihtiyacim var???

  ikinci sorum yüz dolgusu auguafillin dolgusu yapiyormusunuz???

  cevap icin simdiden tskler….

 102. 07 Haziran 2013

  merhabalar benim 1 yaşında oğlum var zaten gögüslerim 75 ancakdı emziriyorum ama daha önce böyle bir sorunum yoktu emzirdıgımden bei biri büyük biri kuçuk napcam cok kotu gorunuyor bluzlerde bellı oluyor ben sıızn uccret konusunu ogrenmek ıstıyorum yardımcı olursanız sevnırım

 103. 16 Temmuz 2013

  Merhabalar benim yengem göğüs kanseri oldu.Şu anda iyi.Hastalığın üzerinden 4 yıl geçti ve göğüs taktırmak istiyor Acaba bağ kurla anlaşmanız varmı ve bu şekilde olan hastanın tedavi masrafları ne kadar olur?Cevabınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

 104. 28 Temmuz 2013

  Fatih bey iyi gunler. Esimin gogusleri kucuk olmasindan dolayi silikonla biyutme istiyoruz. acaba maliyeti ne olur. iyi gunler.

 105. 19 Ağustos 2013

  Doktor bey muayene ücretleri ve hastanede 1 gece yatışlı göğüs büyütme operasyonu toplam kaç tl ye mal olmaktadır?

 106. 22 Ağustos 2013

  Merhaba 23yasindayim 3 cocuk dünyaya getirdim bi kilo aldim bi verdim göģüslerim kücük ve sarkik oldu büyütmek istiyorum fiyat almakistiyorum. .ameliyat ve hersey dahil kac gün kalmam gerekir Türkiye de onu bilmek istiyorum.

 107. 31 Ağustos 2013

  fıyat ögrenmek ıstıyorum gögüslerım cok kucuk

 108. 26 Eylül 2013

  Sl bende goguslerii buyutmek istiyorum.fiyati nekadar?

 109. 05 Kasım 2013

  iyi günler ben göğüslerimi küçük bulduğum için büyütmek istiyorum uygun bir fiyatla ve izsiz kalıcak şekilde istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim.

 110. 20 Kasım 2013

  Merhaba ben goguslerimi buyuturmek istiyorum suan ki cup b fakat cup c/d istiyorum,fiat konusunda bana bilgi verebilirmisiniz?tsk ederim..

  Saygilarimla
  Hatice ****

 111. 07 Ocak 2014

  merhaba ben gögüslerimi silikon düsünüyorüm.silikonlar nekadar süreyle kalabilir,yoksa ömürlükmü.birde lütfen fiat alabilirmiyim. tesekürler

 112. 22 Ocak 2014

  göğüslerimin çok küçük olmasından dolayı çok şikayetçiyim insanın özgüveninede etki ediyor lütfen bana bir fiyat ve bilgi verirmisiniz ?

 113. 29 Ocak 2014

  merhaba ben 20 yasındayım ve gögüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz tesekkürler

 114. 30 Ocak 2014

  selam ben silikon taktirmak istiyorum fiyati ne kadar

 115. 09 Mart 2014

  Merhaba, bende viyanadan yaziyorum, gögüs büyütme ameliyati hakkinda bilgi istiyorum, daha dogrusu merak
  ettigim herseyi alsinda internetten arastirdim, bir tek FIYATI Hakkinda bilgi edinemedim, Benim icin cok önemli bir faktör, viyanadaki ile arasinda kayda deger bir fark yok ise ameliyati tabiki yasadigim yerde yaptirmak isterim… ;-)

  Lütfen bana ortalama bir fiyat yazin (ameliyat, hastane, protez, sutyen vb. dahil)

  simdiden cok tesekür ederim

 116. 15 Mart 2014

  Merhabalar.
  gogus ameliyati yaptirmak isterim.
  Ben en ufak sutiyeni takiyorum ve 2 numara buyutmek isterim. Fiyatlariniz orenmek isterim toplam olarak. Dogum yapmadim 30 yasindayim ve salikligim.Tesekkurler.

 117. 17 Nisan 2014

  benin vicudum yanmış sizden rica ediyorum bana yardım edin 4yaşında yanmış şindi 41 yaindayam fiyat öyrene bilirmirim teşekürler

 118. 07 Mayıs 2014

  Gögüs büyütme ameliyat yaptırmak istiyorum fıyatını öğrenebilirmiyim ? Şimdiden tşk ler.

 119. 14 Mayıs 2014

  Merhaba .. fatig bey ben goguslerimi bi cup buyutmek istiyorum . Belcikada yasiyorum . Fiyati ne kadar ve operationdan sonra hemen belcikys done bilirmiyim. Lutfen cvp bekliyorum. Saygilar

 120. 10 Haziran 2014

  mrb benim gögüslerim çok küçük ve sarkık dogumdan sonra zayıfladım daha kötü oldu bana bi fiyat söyleyebilirmisiniz aslında bir yandanda korkuyom bi sorun olur diye yardımcı olursanız sevinirim…

 121. 18 Haziran 2014

  Merhaba doktor bey gögüslerim 75b ölcüsünde silikon taktirmak istiyorum iki beden büyültmek istiyorum herşey dahil nekadara gelir birde almanyadan gelicegim için kac gün izin almaliyim ve silikon taktirdigimda süt verebilirmiyim ödemede birde taksit yapıyormusınuz beni bilgilendirirseniz cok sevinirim tesekkürler

 122. 09 Temmuz 2014

  Merhaba doktor bey ben 31 yaşında 2 çocuk annesiyim emzirme sonrası zaten küçük olan memelerim sarktı normal boyutlarına dönmesini istiyorum 75-80 beden düşünüyorum ameliyat ne kadar sürüyor ve fiyat hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

 123. 11 Ağustos 2014

  Merhaba ben almanyadan Cansu. 24 yasindayim. benimde herkez gibi sorum olacakti sizlere?bende gögüz büyütmek istiyorum?VE FIYATLARINI HERSEY DAHIL OLMAK ÜZERE NEKADAR TUTAR ACABA? ve boyle bir ameliyat icin kac gun kalmak gerekiyor hastane de ona gore izin alip gelmeliyim? 03.10.2014 turiyeye gelmeyi düsünüyorum.

  Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerli .Cevap alabilirsem sevinirim .tesekurler

 124. 25 Ağustos 2014

  merhaba Fatih bey ben 23 yasındayım gögüslerim çok küçük göğüslerimi büyütmek istiyorum lütfen ameliyat ve fiyatı hakkında bilgi verir misiniz?

 125. 02 Ekim 2014

  Merhaba fatih bey ben gögüs büyültmek istiyorum fiyatini bana yazabilirmisiniz?

 126. 19 Ekim 2014

  selam Dr,Fatih bey 27 yasindayim moskovada yasiyorum ,,2 cocuk dogurdum göğüslerim küçültu ve bende Gögüs büyütme ameliyat yaptırmak istiyorum..Ve boyle bir ameliyat yapilinca kac sene gecerlidi . fiyatı hakkında bilgi verir misiniz? TWK

 127. 31 Ekim 2014

  Fatih bey merhabalar. Göğüs büyütme ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum. Saygılar.

 128. 08 Aralık 2014

  Merhaba Fatih bey ben 25 Yaşında bekar bi bayanım. Göğüslerim çok küçük ve bazı hormonal sorunlarım da var buna rağmen Göğüs büyütme operasyonu yapılabilir mi lütfen ameliyat ve fiyat hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler

 129. 08 Ocak 2015

  göğüs büyütmede memnun kalmazsak geri dönüş mümkün oluyo mu

 130. 20 Ocak 2015

  Merhaba doktor bey ben size avusturyadan yaziyorum 30 yasindayim ve gögüslerim nerdeyse yok denecek kadar kücük bu durum benim pisikolojimi bayagi bozuyor ve sizden fiyat ve nekadar zamana ihtiyacim oldugunu sormak istiyorum

 131. 25 Ocak 2015

  Merhaba ben fiyat almak istiyorum gögüs büyütme konusunda ve yerinizi merak ettim.

 132. 08 Şubat 2015

  Merhabalar. Ben isveç usülü yani macrolane ile göğüs büyütme istiyorum.şuanda 75 bedenım ve 85 beden istiyorum. Macrolane yöntemi ile fiyat ne kadar olur acaba bilgi alabilirsem sevinirim

 133. 02 Mart 2015

  Merhaba yurtdışından yazıyorum. Kombi ameliyat yapiyormusunuz (yag aldirma, karin germe, meme büyütme) hastanede kac gün kalmam gerekir. Üç doğum yaptım sonuncusu sezaryen oldu. Maliyeti ne olur. Herbir ameliyata ayrı ayrı fiyat verebilirmisiniz. Yazdan önce randevu almam mümkünmü. Teşekkür ederim.

 134. 22 Mart 2015

  Merhaba almanyada yasiyorum gelis gidis hastane bakimi toplam fiyat istiyorum gögüs büyürme icin 80 c istiyorum bilgi almak istiyorum simdiden tesekkür ederim

 135. 29 Ağustos 2015

  Merhabalar ben goguslerimi buyultmek istiyorum fiyatini ogrenebilirmiyim

 136. 07 Aralık 2015

  ben gogoslerimi buyutmek istiyorum ama fiyati kaca?

 137. 27 Ocak 2016

  . MRB.Isvecde yasiyorum.Gögus buyurme icin ve göz kapaglarinin kesilmesi emeliyyatini istiyorum.kac gun hastenede kalmam gerek ve fiyati kac.TSK

 138. 27 Ocak 2016

  merhaba yurtdisindan yaziyorum.
  gögüz büyütme de fiyatlarinizi ögrene bilirmiyim

 139. 04 Şubat 2016

  MerhAba fatih bey bende göğüs büyütme ameliyatının fiyatını öğrenmek istiyorum… 25 yaşındayım.Ona göre eşimi ikna. Edip gelicem .. Gogusum hiç yok derecesinde. Cvp hemen yolarsaniz sevinirim.

  • 04 Mart 2016

   Merhaba Aydan Hanım. Detaylı şekilde sizi bilgilendirmek için https://www.facebook.com/dorahospital/ sayfamızdan bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

 140. 13 Şubat 2016

  Slm fatih bey ban almanyadan cilem bitaki ay mart yani turkiyeye gelecem hastanenize gelmek istiyorum beni karsilarmisiniz alirmisiniz havaalanindan bodoks icin

 141. 13 Şubat 2016

  Haberdar ederseniz sevinirim tskler saygilarimla

 142. 19 Şubat 2016

  Hocam merhaba gogus toparlatma ve 250 300 cc aradi protez dusunuyorum fiyat ogrene bilirmiyim

  • 04 Mart 2016

   Merhaba Nurten Hanım. Sizinle detaylı bir şekilde iletişime geçebilmemiz için https://www.facebook.com/dorahospital/ sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.

 143. 18 Mart 2016

  Fiyat ne kadar neme buyutmenin ve kan gun izin almak gerekio Yanlis gelebilirmiyim yolda Yanina birinin mi gelmedi
  Gelmedi gerekio

  • 21 Mart 2016

   Merhaba Tuğba Hanım. Sizi daha detaylı bilgilendirebilmemiz için https://www.facebook.com/dorahospital/ sayfasından bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

 144. 12 Temmuz 2016

  Merhaba..
  Öncelikle Dora Hospital’e ve başta Fatih Dağdelen olmak üzere teşekkürlerimi sunmak istiyorum.. Yaklaşık üç hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum ve sonuçtan son derece memnunum.. Her şey tam anlamıyla istediğim gibi oldu.. Çok güzel ilgilendiler.. Fatih beye kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) hiç düşünmeden harekete geçmenizi tavsiye ederim.. Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim :)
  Saygılarımla

  Rukiye..

  • 27 Temmuz 2016

   Rukiye hanım ilginiz ve memnuniyetiniz hepimizi çok mutlu etti. :)

 145. 24 Ekim 2016

  Mrb fatih bey … gögüs büyütme ilgili fiyat alabilirmiyim…

  saygilarimla

  • 31 Ekim 2016

   Merhabalar Tuba hanım. Göğüs büyütme ameliyatları hakkında fiyat ve diğer detaylar için lütfen web sitemizde bulunan iletişim formu ile bize telefon numaranızı yazın. Sizi arayalım.

 146. 16 Nisan 2017

  ben Hollandadan nazli gous butmek istiyorum ne kadar sure izzin alip varmaam lazim ve her sey dahil ucret ne kadar odemeem lazim
  tsk ler
  nazli ***********

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!