Home / Blog / Yüz Estetiği Operasyonları: Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe Kulak Ameliyatı

 

Kepçe kulak ameliyatı görsel olarak kimilerimizi rahatsız eden, kulak kepçesinin kafaya paralel hale getirilmesi işlemidir. Esasen kepçe kulak bir hastalık değildir. Ancak toplumun geneli dikkate alındığında standart olduğu da söylenemez. Kimilerini rahatsız eden bu durumla birlikte yaşanmasına hiç gerek yoktur. Son derece basit ve hızlı bir operasyon süreci ile, bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Estetik cerrahinin ulaştığı teknoloji artık, vücudun farklı noktalarından doku alarak organ yapabilmek boyutuna ulaşmışken, bu basit müdahaleden çekinmenizi gerektiren hiçbir durum söz konusu değildir.

Bazı vakalarda kepçe kulak sorunu, rahatsız edici boyutta şiddetlidir. Karikatürize bir görünüme neden olabilen aşırı anormalliklere müdahale edilmesi kişinin sosyal hayattaki konumunu dahi değiştirebilecek etkilere neden olabilmektedir. Kepçe kulak ameliyatı sağlayacağı bu avantaj dikkate alındığında nerdeyse hiçbir olumsuzluk içermeyen bir müdahaledir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Ne Zaman Gerçekleştirilir?

Kepçe kulak ameliyatı, 3 yaştan itibaren her yaşta uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Genel anestezi veya lokal anestezi altında uygulanabilir. Hızlı ve kolay bir operasyondur. Plastik cerrahların gerçekleştireceği operasyon uzman ellerde çok hızlı biçimde tamamlanır ve hasta yatış yapmadan ayaktan taburcu edilebilir. Özellikle yetişkinlerde çoğu zaman lokal anestezi ile gerçekleşen bir operasyon olması sebebiyle ameliyat yan etkilerinin hemen hiç birisinin yaşanmadığı bir operasyon olup, nekahati bulunmayan, bir müdahaledir. Hasta ertesi gün gündelik işlerini görebilir, 3-6 gün içerisinde ise çalışma hayatına tam anlamıyla geri dönüş yapabilir.

Kepçe kulak ameliyatı estetik bir müdahaledir. Operasyonun hiç bir iz bırakmaması için azami çaba sarf edilir ve plastik cerrahinin en gelişmiş yöntemleri kullanılır. Hastanın bir sorundan kurtulurken, bir başka soruna sahip olmaması için ameliyat iz bırakmayan metotlarla yapılırken, her ihtimale karşı kesik, kulak arkasında görünmeyen bir noktadan yapılır.

Kepçe kulak ameliyatı plastik cerrahlar tarafından, cerrahi müdahale yeterliliği olan tıp merkezleri ve hastanelerde gerçekleşmesi gereken bir operasyondur. Alternatif yöntemler modern tıp ilkelerine göre kabul görmemekle birlikte, sıhhi ve etkili değildir. Hangi tedaviyi görüyor olursanız olun, müdahalenin uzman ellerden çıkması büyük önem arz etmektedir. Yüz binlerce tıp uzmanının üzerinde çalıştığı genel geçer tıbbi ilkelerin, alternatif yöntemlerle daha doğru tedavi edilebileceği kanısı doğru değildir.

 1. 18 Eylül 2016

  kulaklarimdan rahatsizim kulak memelerim ve normal kulagim ikisindende rahatsizim bana yardimci olurmusunuz bilgilendireblirmisiniz numaram 0032487757353

  • 23 Eylül 2016

   Merhabalar. Kulak estetiği ile ilgili olarak asistan arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 2. 28 Ekim 2016

  Merhaba doktor bey ortalama fiyat alabiliyor muyuz ?

  • 31 Ekim 2016

   Merhabalar Ayşe Hanım. Kepçe kulak ameliyatı hakkında detaylı bilgi ve fiyat için lütfen bize irtibat numaranızı yazın. Sizi arayalım.

 3. 31 Ekim 2016

  yaza doğru olmayı düşünüyorum fatih bey zamanımı belirleyeyim gelicem mutlaka şimdi sizi boşuna meşgul etmiyim

 4. 31 Aralık 2016

  Kepçe kulak operasyonu için bilgi almak istiyorum.05074471338 telefon numaram

  • 05 Haziran 2017

   Kepçe kulak operasyonu için bilgi alabilirmiyim 17 yaşındaki kızım için tel no 5074471338

   • 06 Haziran 2017

    Merhabalar Belgin hanım. Numaranız asistan arkadaşlarımız tarafından aranılacak. İlginiz için teşekkürler.

 5. 19 Mart 2017

  merhaba kulaklarımda keloid var birçok hastaneye gittim sonuç alamadım aldırmak istiyorum fiyat nedir acaba

  • 28 Mart 2017

   Merhabalar Dilara hanım. Lütfen web sitemizde bulunan iletişim formları ile bize telefon numaranızı yazın sizi arayalım.

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!