VelaShape Zayıflama

VelaShape Zayıflama – Özellikle kendi vücutlarından hoşnut olmayan kadınlar, çareyi birçok farklı diyet programında ya da değişik zayıflama yöntemlerinde aramaktadırlar. Bu zayıflama yöntemlerinden birisi de velashape zayıflama yöntemidir. Söz konusu zayıflama yöntemi cerrahi hiç bir operasyona gerek bırakmadığından çokça tercih konusu olan pratik bir yöntem özelliği göstermektedir.

• Velashape Zayıflama Yönteminin Özellikleri;

Zayıflama amacını taşıyan kişinin vücudundaki yağ dokusunun kaplamış olduğu hacmi azaltmayı amaç edinmiş bir yöntemdir. Bu amaç doğrultusunda vakum teknolojisi ile elos teknolojisinin bir araya getirildiği ilk tedavi yöntemi olma unvanına sahip durumdadır.

• Velashape Zayıflama Tekniği Nasıl Uygulanır?

Birden çok teknolojik sistemi bir potada eritmeyi başarmış bir tekniktir. Bu teknik vasıtası ile enerji verici konumda bulunan bir vakumun yardımıyla vücuttaki hedef doku miktarında artış meydan getirilmiş olur, öbür taraftan da kızıl ötesi ışınlar sayesinde söz konusu işlem bölge ısıtılmış olur. Bu sayede işlemin uygulanmış olduğu bölgede ciltte herhangi bir deformasyona neden olmadan ısı sağlanmış olur. Bipolar radyo frekans enerjisi sayesinde de söz konusu ısı, hedef olarak belirlenmiş olan bölgeye eşit bir biçilme dağıtılmış olur. Söz konusu bu enerji sayesinde meydana gelen ısı, yağ hücrelerini etkiler ve selülit görünümünde azalma sağlar.

• Velashape Zayıflama Yöntemi Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

En çok bacak, karın ve kalça bölgelerine uygulanan bir yöntem olmasıyla birlikte gelişen ve ilerleyen teknolojik imkânlar sayesinde yeni nesil velashape cihazlarındaki aplikatörler ile bütün vücuda etkili ve güvenli bir işlem uygulanması sağlanmaktadır.

• Velashape Zayıflama Tedavisi Ne Kadar Sürer.

Yaklaşık 10 haftayı bulan bir seans sürecinden sonra belirgin sonuçlar vermeye başlar. Yapılan istatistikî çalışmalara göre tedaviden sonra bacak bölgesinde 1,5 cm, karın bölgesinde ise 2,5 cm incelme elde edilmektedir. Tedaviye olumlu geri dönüş yapan hastaların oranı ise % 97’dir. Velashape zayıflama yöntemi, gelişen teknik ve teknolojik imkânlara paralel bir şekilde kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir zayıflama tekniğidir. İletişim bilgileri kısmından bize ulaşın, aklınızda kalan her türlü soruya cevap bulmanıza yardımcı olalım.

Detaylı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçin.

VelaShape Uygulaması

Merak Ettiklerinizi SorabilirsinizالعربيةNederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe
WhatsApp chat
SİZİ ARAYALIM!