Home / Blog / Estetik Turizm: Neden Dora Hospital?

Neden Dora Hospital?

Neden Dora Hospital? Her hastaya özel ihtiyaçları doğrultusunda bir tedavi yöntemi uygulamak Hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hastaların memnuniyetinden mutluluk duymak.Sağlık sektöründe yapacağımız çalışmalarla bütünlük ve süreklilik sağlamakTüm çalışan kadromuzla alanımızda yaptıklarımızla öncü olma ilkesini benimsemek Sağlık hizmeti verirken en gelişmiş, güncel ve kanıta dayalı teşhis ve tedavi imkanlarını hastaya sunmak.

 

Op. Dr. Fatih Dağdelen’in tecrübe, yetenek ve profesyonelliği birleştirmesi ile Sağlık alanında dünyanın gelişen normlarına eşlik etmesi.Merkezimizde bulunan çalışanlarımızın güler yüzü,sıcak ilgisi , tecrübesi ve takım ruhuyla kaliteli güvenilir sağlık hizmetleri sunmak ve bu anlamda saygınlık kazanmak…

 

Op.Dr. Fatih Dağdelen’in operasyonlarında amaçladığı nokta estetik olduğu belli olmayan bir estetik ameliyattır.Op. Dr. Fatih Dağdelen’in Estetik ve Plastik Cerrahi alanında çok büyük başarılara imza atmış olmasıdır.Op. Dr. Fatih Dağdelen ve güçlü ekibi siz değerli hastalarımıza operasyon sonrasında da görüşmeye geldiğinizdeki ilgi ve samimiyeti gösterir.

 

Sağlıklı, hijyenik ve rahat edebileceğiniz bir ortamda sorunlarınıza doğru ve zamanında çözümler üretir ve fiyat politikasında size daima dürüst, eşit ve şeffaf olur.Op. Dr. Fatih Dağdelen size önce bilmeniz gereken tüm bilgileri verir ve anlatır.Sizi operasyona zorlamaz, sizin talep etmediğiniz hiçbir operasyonu size önermez.Muayene ve danışmadan ücret talep edilmemektedir.

 1. 10 Ağustos 2011

  YARDIMCI OLURSANIZ GERÇEKTEN ÇOK SEWİNİRİM

 2. 16 Kasım 2011

  SLM FIATI OGRENMEK ISTIYORUM VE NEKADAR ONCEDEN TERMIN ALMAM GEREK ?CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM TSK EDERIM.

 3. 20 Mart 2012

  sayin dagdelen benim sol üstde iki disimi implant yaptirmak istiyorum en kia bir sürede mümkünsa ben almanyada yasiyorum fiyat ve nekadar sürer cevabinizi bekliyorum iyi günler

 4. 21 Ağustos 2013

  Meraba.ben saçlarımı yaptırmak istiyorum.fiyat ve randevu konusunda yardımcı olursanız sevinirim ,teşekkürler.

 5. 07 Şubat 2017

  Burun göz altı üstü ve göğüs toparlama kombi olmak istıyorum fıyat öğrenebılırmıyım

  • 07 Şubat 2017

   Merhaba Esra hanım. Web sitemizde bulunan online iletişim formları ile kombine estetik hakkında bilgi almak istediğinizi belirtip telefon numaranızı yazar mısınız? Asistan arkadaşlar en kısa sürede sizi arayarak detayı bilgi vereceklerdir. Teşekkürler.

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!