Home / Blog / Estetik Videoları: Saç Ekimi Videoları

Saç Ekimi Videoları

Diğer adıyla saç nakli sağlıklı ve güçlü saç köklerinin verici bölgeden genellikle başın arkasından alınarak incelmiş ya da tamamen açılmış bölgeye taşınması işlemidir.Saç ekiminde fut ve fue olmak üzere iki şekilde saç ekimi yapılmaktadır. Bu yöntemlerin birbirinden farkı fut yönteminde saçlı bölgenin cerrahi bir işlem ile alınan canlı doku laboratuar ortamında işlemden geçirilerek hastane ortamında hastaya nakledilmesidir .

Fue yönteminde ise hastanın saçlı bölgesinden alınan saç kökleri laboratuar ortamında işlemden geçirilerek hastaya nakledilmesi işlemidir. Bu iki yöntem arasındaki fark fue yönteminde hastaya cerrahi bir kesim işlemi uygulanmaz ve hastada operasyon sonrası iz kalmaz.

 Op.Dr.Fatih Dağdelen Fut saç ekimi yöntemi ile saç
ekimi.

 1. 24 Ekim 2011

  iyi günler ben 5 ay önce dogum yaptim,cok fazla kilolarim var ve ben yag aldirmak istiyorum,
  yag aldirma ne kadar diye sormak istiyorum
  iyi günler

 2. 04 Kasım 2011

  merhaba dr.fatih bey ben 23 yasimda genc bir kizim ve 8-9 senedir sac dökülmesiyle karsi karsiyayim su son zamanlarda saclarim dahada inceldi ve dahada dökülmeye basladi cok seyrek saclarim var ve bu benim gibi genc bir bayan icin cok üzücü ve utanc verici disarda gezmeye utaniyorum herkes bana bakiyor saniyorum son carem sizsiniz guatir hastaligi var bende vede hormon bozuklugu bu ikisi icnde yillardir hap kulaniyorum ve bir faydasini görmedim cok sayida sacim icinde ilaclar kulandim cok dermatologlar degistirdim ama hepside ayni seyleri söylüyor su ilaci kulanin bu ilaci kullanin artik buna bir son vermek istiyorum ilacla saclarimin geri gelmicegini biliyorum ve eger mümkünse sac ektirmek istiyorum…

  lütfen yardim ederin son caremsiniz olumlu bir cevap alirsam cok mutlu olucam ve fiyat hakindada bir billgi verirseniz memnun olurum..

  cok tesekkürler

 3. 26 Kasım 2011

  saçlarım cok zayıf sıze konturole gelmek istıyorum

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!