Burun Estetik

Burun ameliyatından sonra gözlük kullanabilir miyim?

Gözlük burun kemiklerine basınç yapar ve kemikleri yerinden oynatabilir. dolayısıyla ameliyat sonrası 2 ay gözlük kullanmamak gerekmektedir.

Burun ameliyatından sonra güneş zararlı mıdır?

Burun ameliyatından sonra burun ve etrafındaki derinin güneş ışınlarına hassasiyeti çoğalır, lekeler oluşabilir. dolayısıyla ameliyat sonrası 3 ay kadar güneşten koruyucu 30 ya da 45 faktör (spf) kremler kullanmak gerekmektedir.

Burun ucu düşmesi nedir?

En çok sorulan sorulardan biridir. düzgün ve doğru burun estetiği yapılmış bir burun ucu düşmez. burun ucu kıkırdak çatısının teknik kusur ile korunması gereken yerlerinden kesilmesi sonucunda oluşabilir. yıllar sonra burun ucunun yavaşça aşağı düşmesi ise, derialtı dokularının incelmesi, elastik liflerin azalması, derinin yaşlanması neticesi meydana gelen fizyolojik bir durumdur. burun estetik ameliyatı yapılmamışsa bile normalde yaşlanma ile oluşabilen bir durumdur.

Burun estetiğinden sonra yüzebilir miyim?

Ameliyattan 2 ay sonra yüzebilirsiniz. ancak suya atlama veya dalma için 3 ay beklenmelidir.

Burun ameliyatından ne kadar sonra biçimi belli olur?

Ameliyattan 10 gün sonra alçı çıkarıldığında burun biçimi kabaca belli olur ancak henüz şiş ve hafif ödemli durumdadır. Bir ayda % 09 biçimi belli olur. Tam biçimini alması, 1-3 mm daha incelmesi ile 6 – 12 ay sürebilir.

Burun içerisine konan tamponlar ne zaman çıkarılır, ağrı olur mu?

Tamponlar ameliyattan üç gün sonra çıkarılır. özel bir maddeden oluşturduğumuz tamponlar, yağlı bir tül ile sarılı olduğundan ağrısız olarak basitçe çıkarılır. tampon içerisinde bundan başka kanamayı durdurucu özel bir sünger mevcuttur.

Burun ameliyatından kaç gün sonra işime dönebilirim?

Alçı çıkarıldıktan sonra yani 1 gün sonra şinize dönebilirsiniz.

Göğüs Estetik

Meme Küçültme Ameliyatı Estetik Amaçlı Mıdır ?

Özellikle diğerlerinden farklı olarak meme küçültme ameliyatında bir takım fizyolojik problemlerde söz konusu olabilir. Ciddi şekilde boyun, sırt ve bel ağrılarına sebep olabilir. Çünkü boynunuza bir ağırlık takmış gibi dolaşmaktasınız. Bunun dışında bir takım göğüs çevresi etrafında pişikler olabilmektedir. Sosyal psikolojik olarak sıkıntılar verebilmektedir. Rahatsızlık verici bir durum olarak karşılanır.

Meme Küçültme Ameliyatında Yaş Sınırı Var Mıdır ?

İleri bir yaş sınırı yoktur. Ameliyat için meme gelişiminin tamamlanmış olması gereklidir. 18 – 20 yaş üzeri olan kişiler göğüs estetiği ameliyatı olamaktadır. Hastamızın çok rahatsız edici bir durumu yoksa, yaşı çok genç ise, doğum yapmayı planlıyorsa göğüs estetik ameliyatı olabilir.

Doğum Sonrası Meme Küçültme Ameliyatı Yapılmalımıdır ?

Meme küçültme ameliyatının özel bir durumu vardır. Doğum yapmadan önce meme küçültme ameliyatı yapılırsa %20 olasılıkla süt vermede problemler yaşanabilir. Bu problemlerle karşılaşmamak adına doğum sonrası meme küçültme ameliyatı olmanız tavsiye edilir.

Göğüs Estetiği Ameliyatlarının Muayene Aşamaları Nelerdir ?

Öncelikle bir meme muayenesi yapmaktayız. Sonrası bir takım ölçümler alıyoruz. Ameliyat öncesi meme büyüklüğüne göre hangi tekniği uygulayacağımızı hastamızla konuşmaktayız. Eğer hastamız meme ameliyatı olacaksa hastamızdan mutlaka operasyon öncesi meme ultrasyonu veya 40 yaşın üzerindeyse momografi istemekteyiz. Memede her hangi bir patolojik durum olmadığında momografi sonucu hastamızın ameliyatı gerçekleştirilmektedir.

Göğüs Estetiği Ne Kadar Sürer ?

Memenin büyüklüğüne ve yapılacak tekniğe göre değişiklik gösterir. Ortalama olarak yarım saat ile 1.5 saat arasında sürmektedir.

Göğüs Küçültme Teknikleri Nelerdir ?

Genellikle meme başı etrafından ve buna eklenen bazı kesiler ile memeyi açıp, fazla olan deri yağı ve deri dokusunu çıkarıyoruz. İzler hiçbir zaman dekolte giyimlerde görülebilecek tarzda değildir. İç çamaşırı içinde kalan izlerdir.

Meme Küçültme Sonrası Hastamız Ne Zaman Normal Yaşantısına Geri Dönüyor ?

Göğüs estetiği operasyonu çok ağrılı bir operasyon değildir. Ameliyattan sonra verilecek olan ağrı kesiciler ile hastanın ağrısı tolere edilebilir. Ani kol hareketlerinden kaçınmanız gereklidir. Birkaç gün içinde hafif düzeyde işlerini yapmaya başlayabilir.

Meme Küçültme Ameliyatının Belli Bir Sınırı Var Mıdır ?

Belirli bir sınır yoktur. Memeler büyük ise, kişi bundan rahatsızlık duyuyorsa o meme küçültülebilir. Her hangi bir sınırı yoktur.

Büyük Göğüslü Hastaların Psikolojik Olarak Sıkıntıları Nelerdir ?

Hastalarımızın psikolojisi genellikle fiziksel olan aktivitelerde bulunamamak olabiliyor. Başkalarının gözleri sürekli üzerinde hissetmesi olabiliyor. Genel olarak hastalar bu şikayetler ile gelmektedirler.

Meme Büyütme Sınırı Nedir ?

Gövde yapınız ve gövdenize yerleştirilen protezler vardır. Bunun içinde elbetteki bir sınır vardır. Kullanmış olduğumuz silikon protezler, doktorlar arasında hastamıza hangi planda yerleştireceğimizi konuşuyoruz ve uygun protezi yerleştiriyoruz.

Silokon Protezler Patlar mı?

Meme protezinin patlaması için çok ciddi bir künt travma yani trafik kazası gibi bir durumda yada delici kesici alet yaralanması ile patlayabilir. Normal bir dokunma veya sıkmayla meme protezi kesinlikle patlamaz.

Küçültmeye Göre Büyütme Daha Kolaymı ?

Göğüs büyütme daha kısa süreli ameliyatlardır. Bu tür ameliyatlar yarım saat sürmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır ? Iz Kalırmı ?

Meme başı etrafından yani kahverengi bölgeyle normal cilt arasındaki bölgeden girilip göğüs büyütme ameliyatı yapılabilir. Meme altındaki kıvrımdan küçük bir kesi oluşturularak yapılabilir. Nadiren de koltuk altından da kesi yöntemiyle yapılır ve izin meme küçültme ameliyatına göre çok çok daha belirsizdir.

Göğüs Dikleştirme Nedir ?

Göğüs dikleştirme ameliyatı yapmaktaki amaç meme sarkmıştır, meme başı aşağıdadır, derisi bollaşmıştır, hacmi çok fazla değildir memenin ama toparlanmaya ihtiyacı vardır. Sadece fazla olan deri çıkarılarak meme dikleştirme ameliyatı yapılabilir.

Göğüs Estetiği Ağrılı Bir Yöntemidir ?

Meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatları çok ağrılı ameliyatlar diyemeyiz. Ama meme altına konulan protez içinde çok ağrılı diyemeyiz. Kas altına yerleştirilen protez ameliyatları ağrılıdır. Tolere edilmeyecek bir ağrı değildir. Ağrı kesiciler yardımı ile bu ağrılar tolere edilebilir. Vücudumuzda yapmış olduğumuz hareketlere dikkat ederek 3 gün civarında bu ağrılar ortadan kalkar.

Burun ameliyatından sonra gözlük kullanabilir miyim?

Gözlük burun kemiklerine basınç yapar ve kemikleri yerinden oynatabilir. dolayısıyla ameliyat sonrası 2 ay gözlük kullanmamak gerekmektedir.

Göğüs Estetik Ameliyatlarında Ne Kadar Süre Hastanede Kalınır ?

Bu tür ameliyatlarda hastamız hastanemizde 1 gece istirahat eder.

Meme Dikleştirme Yaş Sınırı Nedir ?

Hiçbir yaş sınırı yoktur. Memeler süt vermeyi etkilemediği için, eğer memede sarkıklık oluşmuş ise hasta gençken de bu ameliyata ihtiyaç duyabilir. Hastamız gençtir ama aşırı derecede kilo vermiştir. Bu nedenlere bağlı kalınarak memesinde bir sarkıklık meydana gelmiştir veya yaşa bağlı olarak ilerleyen zaman içerisinde bir sarkıklık oluşmuştur.

Memelerde Oluşan Çatlaklar Giderilebilir Mi ?

Direk çatlakların tedavisi mümkün değildir. Ama toparlama yapılırken, fazla deri çıkarılırken eğer o çatlaklar çıkarılacak olan deride ise zaten doğal olarak ameliyatta çıkmış olur.

Silikonlu Göğüs Nasıl Anlaşılır?

Silikon yapılmış göğüsler doğal yapılmışsa, aşırı derecede büyültülmemişse, vücut ile orantılı olarak göğüs estetiği ameliyatı yapılmış ise kesinlikle anlaşılmaz. Aşırı büyüklük söz konusu ise, bunların doğal olmadığı ilk bakışta anlaşılır. Göğüs estetiği yaptıracak olan adaylarımız her zaman doğal ölçüleri kullanmamız gerekir.

Karın Germe

Hamilelik ya da aşırı kilo alma ile oluşan çatlaklar yok edilebilir mi?

Eğer hasta ideal kilosuna yakınsa, karın derisinde sarkma varsa, genellikle göbek hizasının altında kalan deri tamamen çıkarılacak ve buradaki çatlaklardan kurtulmuş olacaktır. Göbek üzerindeki deri ise aşağıya doğru çekilerek buradaki çatlaklar göbek altına inmiş olacaktır.

Karın germe ameliyatı kimlere yapılabilir?

En uygun adaylari, diyet ve egzersizle giderilemeyen karında yağ fazlalığı ile birlikte deri fazlalılığı da olan kadın ve erkeklerdir. Doğum yapan bayanların da çoğunluğunda esneyen ve bollaşan karın derisi toparlayamamış, sarkık kalmış olanlarında yapılmaktadır. Karın derisinde sık görülen çatlakların ise göbek seviyesi altında kalan kısmı tamamen çıkarılabilmektedir. Göbek üzerinde kalan kısımlar ise ameliyattan sonra göbek altına doğru inmektedir.

Sadece yağ almak yeterli olur mu?

Genellikle ilk doğumdan sonra deride fazla sarkma olmayabilir. Bu durumda fazla çatlak ta yoksa, sadece yağ alma (liposakşın) yapılabilir.

Ameliyattan sonra çok uzun bir iz kalır mı?

Kalacak izin uzunluğu sarkmanın fazlalığına bağlıdır. Sarkma fazla ise, iz de uzun olacaktır. Öne eğilip karın derinizin sarkan kısmını sıkıştırırsanız, kat yapan kısmın kenarları size izin uzunluğu hakkında fikir verebilir. İz kısa olsun diye deri az çıkarılacak olursa karın yan taraflarında pot şeklinde tepecik kalacaktır.

İzler çok rahatsız edici midir?

Ameliyat izi bikini içinde kalmaktadır. Bu nedenle fazla rahatsız edici değildir.

Mini karın germe nedir?

Sadece göbek altındaki deri fazlalığının alınması ve derinin dikilmesidir. Göbek üztünde fazlalığı olmayan sadece göbek altında deri katlantısı olanlarda uygulanabilir. Dikiş izi daha kısa olacaktır.

Doğumdan nekadar zaman sonra ameliyat olabilirim?

En erken doğumdan bir yıl sonra yapılmalıdır. Ameliyatın iyi sonuç vermesi için alınan kiloların verilmesi gerekir.

Meme Küçültme Ameliyatının Belli Bir Sınırı Var Mıdır ?

Belirli bir sınır yoktur. Memeler büyük ise, kişi bundan rahatsızlık duyuyorsa o meme küçültülebilir. Her hangi bir sınırı yoktur.

Tekrar hamile kalabilir miyim?

Ameliyat tekrar hamile kalmanıza engel değildir ancak, sonraki gebelikte yine karında bir miktar deformasyon olacaktır. Bu nedenle tekrar gebelik düşünüyorsanız, ondan sonra karın germe ameliyatı olmanız daha sağlıklı olacaktır.

Liposuction / Yağ Alma

Yağ alma etkili bir yöntem midir?

Yağ alma sonrasında alınacak sonuç, eğer doğru endikasyon konursa, oldukça göze çarpıcı ve etkili olacaktır. Bu yöntemle, diet ve egzersize rağmen ortadan kaldırılamayan lokalize yağ depozitleri alınır. Bunun bir zayıflama yöntemi olmadığını unutmamak gerekir.

Yağ alma güvenilir bir metod mudur?

Eğer tecrübeli ellerde ve dikkatle yapılırsa, cerrahinin major riskleri oldukça düşüktür. Eğer 5 litreden daha fazla miktarda yağ alınacak olursa karşılaşılabilecek problemler ve riskler artar. Bu gibi durumlarda, pekçok plastik cerrah hastanın tam teşekküllü bir hastanede bir gün boyunca izlenmesini uygun bulmaktadır. Daha küçük oranda karşılaşılabilen problemler ise orantısızlık, çok fazla yada az miktarda yağ alınması, şekil bozuklukları ve deri sarkmasıdır.

Sadece yağ almak yeterli olur mu?

Genellikle ilk doğumdan sonra deride fazla sarkma olmayabilir. Bu durumda fazla çatlak ta yoksa, sadece yağ alma (liposakşın) yapılabilir.

Yapılan kesilerin büyüklüğü ne kadar oluyor?

Standart “tumescent liposuction” metodunda yaklaşık 0.5 cm büyüklüğünde yapılan kesiler ile yapılmaktadır. Ultrason eşliğinde yapılan operasyonlarda biraz daha büyük kesiler kullanılabilir.

Ameliyat sonrasında ne kadar ağrı oluyor?

Tumescent tekniğinde dokular içine anestezik maddeler içeren bir sıvı verildiği için, oldukça büyük sahalara müdahale edildiği durumlarda bile şaşılacak derecede az rahatsızlık çekildiği gözlenmektedir.

Ameliyattan ne kadar sonra işime dönebileceğim?

Eğer fiziksel olarak yoğun çaba gerektiren bir işiniz yoksa, 1gün içinde çalışmaya yeniden başlayabilirsiniz. Daha yoğun fiziksel aktivite gerektiren işlerde bu süre biraz daha uzayabilmektedir.

Doğumdan nekadar zaman sonra ameliyat olabilirim?

En erken doğumdan bir yıl sonra yapılmalıdır. Ameliyatın iyi sonuç vermesi için alınan kiloların verilmesi gerekir.

Meme Küçültme Ameliyatının Belli Bir Sınırı Var Mıdır ?

Belirli bir sınır yoktur. Memeler büyük ise, kişi bundan rahatsızlık duyuyorsa o meme küçültülebilir. Her hangi bir sınırı yoktur.

Tekrar hamile kalabilir miyim?

Ameliyat tekrar hamile kalmanıza engel değildir ancak, sonraki gebelikte yine karında bir miktar deformasyon olacaktır. Bu nedenle tekrar gebelik düşünüyorsanız, ondan sonra karın germe ameliyatı olmanız daha sağlıklı olacaktır.
 1. 07 Ocak 2012

  Benim Burnumun ici egri , ici düzeltmese ve esthetik yapmasin kaca para tutar? saygilarimla

 2. 07 Ocak 2012

  merhaba ben burun estetiği düşünüyorum ama güveniilir birisi olsun istiyorum.burun estetiiğini ne kadara yapıyosunuz? teşekkürler

 3. 08 Ocak 2012

  mrh ben norvecten yaziyorum evliyim iki cocuk annesiyim, dogumdan sonra goguslerim cok buyudu, boyun ve sirt agrilarim basladi ve istedigim gibi giyinemiyorum, gogus kucultme ve liposuction ( karin bølgesi) ayni anda olabilirmi ve fiyati ne kadardir?
  saygilarimla

 4. 13 Ocak 2012

  Ben gogüs protezı yaptırmak ıstıyorum fakat kas altı cokagrılı gecıyormıs ve dogal bı goruntu olmuyormus damla protezde kas üstundekayma yaratabılırmıs dogal ve yumusak bır protez ıstıyorum aynı zamanda kayma yapmayan yardımcı olursanız sevınırım

  • 25 Nisan 2012

   Merhaba erkeklerde gögüs küçültme estetiği yaptırabilirmi yardımcı olursanız sevinirim

  • 07 Ağustos 2012

   merhaba fatih bey ben yurt disinda yasiyorum ve çillerime çozum bulmak istiyorum. aslinda sorun etmiyordum ama yazin cok fazla oluyor ve hic hosuma gitmiyor tabi kullandigim gunes koruyucu kremlerde bir ise yaramiyor bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim dermabrazyon ise yarayabilir mi ?

 5. 17 Ocak 2012

  SELAM deyerli hocam ve ekibi! beni ilgilendiren bir konu var. benim boyum 1.60, kilom 44, 36 bedenim ama ne iri kemikliyimdir nede ince kemikli yani orta kemikliyim (90 60 90) ve zayifim, ama ben daha buyuk olmami isterim simdi benim beden olcumun 38 olmasini saglaya bilirmisiniz yani kollari,bacaklari,kalcalari estetik ederek? istersiniz bedenimin olculerinide size net olarak yaza bilirim. en cokta omuzlarimin daha enli ve bacaklarimin daha kalin gorunmesini, daha cekici (sexi) gorunmesini isterim.etekde oldum zaman normal ama pantalon giydimde dizden asagasiyla dizden yukarisi nerdeyse ayni gozukuyor,buda beni rahatsiz ediyor. goruntumde hic problem yok sukurler olsun yani 36 beden maniken gibiyim ama 38 beden olmak isterim. ! randevu verirseniz gorusunuze gele bilirim ama yurt disindan gelicem icin vakitin net olmasi gerekir. onceden tesekkurler!!!!!!!!!
  sylediklerimin hepsini olmasada her hangi birinde bana yardimci ola bilirmisiniz yada yardimci ola bilicek birini onerirmisiniz?

 6. 17 Ocak 2012

  Sayin op. dr.Fatih Dagdelen Bey

  ben gögüs büyütme estetigi olmaya karar verdim ve bununla ilgili biraz bilgi toplamak istiyorum.
  ben suan almanyanin mannheim sehrinde ikamet etmekdeyim.

  bilgileri benimle paylasirsaniz memnun olurum
  simdiden tesekkür ederim
  saygilarimla
  canel

 7. 19 Ocak 2012

  mehabalar benim göğüs ölçüm 95 memnunum fakat dikleştirip şeklini düzeltmek istiyorum 1 doğum yaptım.silikon taktırdığımda 2. bir çocuk düşünürsem emzirebilirmiyim. 27 yaşındayım.iç çamasırı olmadan o görüntüyü yakalamak istiyorum.maliyedi nedir bilgi almak istiyorum.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

 8. 21 Ocak 2012

  ben ust goz kapak amaliyati yaptirmak istiyorum. 4 uncu ayda istanbula gelicem. bu islemin ne kadar surucegini bilmek istiyorum ve fiyatinida bildirirseniz sevinirim. Yurt disindan gelicegim icin hotel de dahilmidir fiyatlara. lutfen beni bilgilendirirseniz cok sevinirim. Tesekurler

 9. 24 Ocak 2012

  slm ben antalyada yaşıyorum .daha güçlü elmacık kemıklerıne sahıp olmak istiyorum uzun sürelı dolgu ücretlerınız nedır silkon hariç.Bunun için daha etkılı çözümleriniz varmı 32 yaşımdayım yardımcı olursanız sevinirim tşekkürler .

 10. 25 Ocak 2012

  ben burun estetigi olmak istiyorum.Almanyada yasiyorum.
  Dr. Dagdelenin almayada ameliyat ettigini duydum. Bu konuda bilgilendirimisiniz: Nerde. Fiyat, vs.

 11. 26 Ocak 2012

  Sayın Hocam. botox ile 6 ile 8 ay sürüyormuş. sürekli 6 7 ayda bir botox yaptırsam bir zararı olurmu göz kenarları botox ile düzgün bir şekil alırmı.mesala bunun tam olarak fiyatı nedir tek tüp *** euro demişiniz anlamamki ben tüpten hocam :D ve daha kalıcı çözümler yokmu bu göz kapagı yaşlanma ve göz kenar kırışıklıklarına kalıcı çözüm olursa daha iyi olur estetik gibi birde hocam göz büyütme sizde yapılmıyormuş ama yurt dışında ingilterede gibi yerde avrupada yani yapılıyormu istanbula geldigimdede sizinle görüşecem hocam yaşım 16 belirtim şimdiden tşkler sayın hocam mesajzınızıda bekliyorum.

 12. 26 Ocak 2012

  Sayın hocam şunuda belirtim unutmuşum göz allerjim var doguştan.

 13. 26 Ocak 2012

  Benim bacaklarım biraz çarpık mini etek giymek istiyorum ama bacaklar yüzünden güzel durmuyor buda benim moralimi bozuyor bununla ilgili bir açıklama istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim ve ne kadar tutar iz kalırmı ilginize teşekürler

 14. 27 Ocak 2012

  gözaltı morlukları tedaviniz varmı.sonsuza dek kurtulabilirmiyim..birde cilt yenileme cildim de yer yer lekeler var…bunların hepsinden kurtlabılırmıyım..teşekkurler..

 15. 28 Ocak 2012

  goz kapaklarim dustu agirlik hissediyom onuda estetikle duzeltmek istiyorum mumkunmu

 16. 02 Şubat 2012

  yüz kızarması ıle ılgılı operasyon yapıyormusunuz bunun detalyları neler ,ve ne kadar süre gerekiyor bu tedavı veya operasyonsa bılmek ıstıyorum ıstem dısı yüz kızaraklıgımı var bu aılede olan bir sey ne yapmamla ılgılı bilgi verebilirmisiniz .ets denılen şey nedir.

 17. 03 Şubat 2012

  selam ben 40 yasında uzun suredır göz altında morlukları olan bıryim ve bu benı fazla rahatsız edıyor. oncelıkle bu morlukların amelıyatla gıderıbılırmı . ve amelıyat ne kadar malıyetı olur bılgılenlırılırsem sevinirim saygılar.

 18. 03 Şubat 2012

  gözaltı morlukları tedaviniz varmı.sonsuza dek kurtulabilirmiyim..birde cilt yenileme cildim de yer yer lekeler var…bunların hepsinden kurtlabılırmıyım..teşekkurler..

 19. 04 Şubat 2012

  hocam bu silikon yaptırınca kalıcı olanı yapılmıyormu ilerde bi rahatsılık verirmi birde bunun bütün masrafları ne kadar dır toplam benim bir arkadsım da dusunuyor hocam onun için bütün bedeli ne sadece bir kişinin yalnız türk parasıyla nedir. bide iz kalırmı , hocam birde bunu ödeme koşulları nasıl
  şimdiden ilginiz için t.edrm saygı ve sevgilerimle

 20. 10 Şubat 2012

  Merhaba
  Burnumda sola doğru hafif bi yamukluk var fotoğraflarda daha çok belli oluyor.Burun ucu estetiği ilede düzeltilebir tahminimce.Bu durumda burun estetiği için yaklaşık fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.

 21. 10 Şubat 2012

  merhaba ben almanya da yasiyorum ve bu yaz tr.ye gelip sac ektirmek istiyorum.konaklama da dahil olmak üzere,fiyat ögrenmek istiyorum.cevabiniz icin simdiden tesekkürler

 22. 11 Şubat 2012

  dudak etrafımda hafif koyuluk var kimsenin dikkatini çekmiyor ama yined3e beni çok rahatsız ediyor bu konuda yapılabilecek bir opersyn mümknmüdür?

 23. 11 Şubat 2012

  iyi akşamlar meme küçültme için saydığınız sorunları yaşıyorum bunun maliyeti ne olur bilgi verirseniz sevininrim.

 24. 21 Şubat 2012

  Merhaba,kendimi bildim bileli yüzüm asimetrik,bir kısmının dudak ,burun kenarı ve yüz çizgi mimiği daha aşağı. özellikle de fotoğraflarda bunu daha belirgin görebiliyorum.yüz felci geçirmedim,yüz kaslarımı da rahatlıkla kullanabiliyorum. Bununla ilgili estetik operasyon mevcut mu?lütfen bilgilendirin.

 25. 21 Şubat 2012

  slm fatih hocam öncelikle mesleginizde başarılar dilerim saç ektirmek istiyorum yaşım 22 fön çekdirmekden dökdüm saçımı sadece orta kısımdan saçın önüne daralarak döküldü ortadan öne ve şeklinde şöylede açıklıyabilirim hocam saçın ön sag ve sol uçlarından orta kısma daralarak ve şeklinde fue fiyat ögrenmek istiyorum istanblda otryorum ücret uygun gerlise ektirmek istiyorm saygılarımla

 26. 26 Şubat 2012

  merhaba ben almanyanin köln sehrindenim meme büyütmede toplam ücret ne kadar oluyor ve taksitle ödeme yailabiliyormu.son cikan haberlerde kanserojen silikonlar nasil oluyor siz hangi protezleri kullaniyorsunuz protezlerde patlamya karsi sigorta varmi.bide dogumdan ne kadar sonra ameliyat uygulana bilir.
  cevabiniz icin sagolun dört gözle sizden haber bekliyorum

 27. 28 Şubat 2012

  sayın hocam ben deniz zafer bılgnıze ıhtıyacım var ben 26 yasındayım ve boyum 1.64 cm boyum ıle sorunum var ciddi bir şekilde .. hayat kuskun degılım fakat benım ıcın sorun emlak danışmanlıgı yapıyorum boyumdan dolayı müşterilerim cocuk gözuyle baktıgını hıssedıyorum meslekı olarak bunaltıyor benı . ÖNCELIKLE BOYUM UZATILABILIRMI VE UZATILIRSA ŞAYET NE KADAR MAX. OLABILIR VE FIYAT OLARAK BUNA NE KADAR BUTCE AYIRMALIYIM HERHANGI BIR GUVENCEM YOK IMKANLARIMDA KISITLI SIZ DEGERLI HOCALARIMIZ SAYESINDE BUNUN ÇÖZUMUNE ULAŞMAK ISTIYORUM SAYGILARIMLA ZAFER HOŞCA KALIN EN KISA SUREDE YARDIMINZI VE BILGILENDIRMENIZI RICA VE ARZ EDIYORUM ıkı maıl adresımı yazdm beklıycem hocam

 28. 05 Mart 2012

  iyi günler ben 33 yaşında 3 cocuk annesiyim göğüslerim çok sarkık dikleştirme operasyonu yaptırmak istiyorum ücretini yaklaşık olarak öğrenmek istiyorum bilgilendirirseniz çok sevinirim

 29. 06 Mart 2012

  Gögüs büyütme nekadar tutar ? ?

 30. 06 Mart 2012

  merhaba ben yakın bir zamanda göğüs protezi yaptıracağım ama acaba ameliyat gününü 1 ay yada 15 gün sonrasına verip bekletiyor musunuz yoksa hemen ameliyat olabiliyor muyum ?

 31. 08 Mart 2012

  Slm,ben 37 yasindayim gözkapagimi ameliyat ettirmek istiyorum.Kendim almanya da yasiyorum kac gün hastanede kaliniyor ve ne kadar tutar? Cvp niz icin tskler..

 32. 11 Mart 2012

  saygi deger saglik mensuhplari.
  ben isvicrede yasiyorum sacimi diktirmek istiyorum. Fakat sizlerde tam bilgi yada asagi yokari . ne kadar izin almam gerekli? ve sac ekimindede koltuk altinda sac ekebiliyormusunuz yoksa sadece enseden , size Fotraf göndermek istiyorum ama nasil göndere bilirim. ve Fiyat ne kadar . benim saclarim ortadan baslayip tam bas üstüne kadar ensede ve yanlarda cok sac var. tesekür ederim cevap icin .

 33. 13 Mart 2012

  33 yaşında tek çocuk annesiyim.emzirme döneminden sonra başlayan saç dökülmemi durduramıyorum. sadece ön bölgede dökülme mevcut.size başvurmadan önce hormon testlerini yaptırmalımıyım.bellki ki ben kendimde hormon bozukluğundan ve stresten şüphelenmekteyim.en kısa zamanda cevap alırsam memnun olurum.ilk size başvurdum.iyi çalışmalar teşekkürler.

 34. 15 Mart 2012

  merhabalar sizlere email yollamistim ve hala cevap alamadim .
  Karin germe liposuction ve silikon için na kadar zamanda iyilesir ve maliyetini ogrene bilirmiyim?
  Tesekkurler

 35. 16 Mart 2012

  merhaba…benim esim daha once iki defa sac ekimi yaptirdi…hepsinde iz de kaldi..ve hic bi faydasini goremedi yine cikmadi sac..biraz on arafta cikti…simdi tekrar ekim yapmak istiyor ama kimseye guvenmiyo.peki siz garanti veriyor musunuz sac cikacagina ve iz kalmayacagin..maddiyat hic onemli degil,yeter ki esim istedigi saca kavussun..yardimci olursaniz cvp beklyorum…

 36. 19 Mart 2012

  ben 2 kere burnumdan amaliyat oldum ama hiç memnun değilim 1. si devlet hastanesinde kıkırdak amaliyatı oldum 2. si özel hastanede şekil bozukluğundan amaliyat oldum ama hiç olumlu sonuç almadım burnumum ucu düşük ve profilden bakılınca yana eğik duruyor bunlar tekrar düzeltilebilir mi?

 37. 21 Mart 2012

  benim 25 yıl yarım çene çıkıgım var çenemden ağız açılırken ses geliyor bir kaçyere baş vurdum bir sonuç yok yüz değisimi eklmeler var bu benim çene çıkıgıma bir çagre bulunmuyormu

 38. 23 Mart 2012

  merhaba ben burun estetiği için fiyat almak istiyorum ve burnuna alçı yapıyormusunuz istanbulda 7 yada 8 gün kalabilecem bu zaman yetıyormu bunu için bilgi verirseniz sevenirim

 39. 23 Mart 2012

  4.08.12 amaliyet ola bilirmigim 5 gün samamin var

  acele randovu istigyorum

 40. 25 Mart 2012

  salam men bakuden yaziram menim ust cenem arkada ve burnum ucu dusuk yatirmak istiyorum siz cene amaelyati yapiyorsunuz ?

 41. 07 Nisan 2012

  merhabalar ben ikibucuk hafta önce üst ve alt göz kapagi ameliyati oldum fakat sag gözümün alt sag ucunu assagiya dogru ve kisik gözüm diger gözüme ragmen kücük üst kapakta ise kesi kasima yakin sol gözümün alti sanki katlanarak dikilmis kesileri kas bitimine kadar uzuyor biraz daha sislik var eger yanlis ameliyat yapildiysa düzeltilebilirmi hakkimi nasil ariyabilirim haziran 2012de size gelmeyi düsünüyorum yardimci olursaniz sevinirim bu konuda son derece endiseliyim sevgiler

 42. 10 Nisan 2012

  Burun estetigiicin basvurmusduk bayan aynurla telefon görüsmemizde telefon numaramizi yanlis verdigimizi düsünerek tekrar numaramizi gönderiyoruz (017887****)

 43. 12 Nisan 2012

  salamaleykum.bilmek isteyirem ki protez qol emeliyyatı teqriben kaç para tutar?

 44. 21 Nisan 2012

  Merhaba. Benım adım Zukhra. Yabancıyım,affedersınız,yağa ınjeksıyon yapmayı duşunüyorum, lütfen, söylermısınız- mümkün mü,ne kadar fıyat,ben randevu zaten aldım, ama özelıkle bu amelyatı ıçın bılgılerı bulamadım. Teşekkür ederım.

 45. 28 Nisan 2012

  MRH Benım göz altı morluklarım var ve sürekli iş gereği pc başındayım ve giderek daha çok koyulaşıyoo bana yardımcı olursanız çok sevınırım

 46. 28 Nisan 2012

  merhaba ben 24 yaşındayım benim göz çevremde kırışıklık çok fazla ve morluk var bunların lazerle kesin çözümü varmı ve kirpik ekimi sağlıımıza zararlımı fiyatlar hakkında bilgi veririseniz sevinirim iyi çalışmalar

 47. 29 Nisan 2012

  slm ben burun estetigi olmak istiyorum istedigim sekil olurmu? ayrica yaz aylarimi yoksa kisinmi daha iyi olur onu ogrenmek istiyorum, ve fiyati ortalama ne kadar olur.

  bilginiz icin simdiden tesekkur ederim

 48. 07 Mayıs 2012

  radiesse ve hyaluronik asit uygulaması yapıyor musunuz?
  fiyatlar aşağı yukarı nedir?
  teşekkürler

 49. 07 Mayıs 2012

  cok depresiyadayam gogsum cok kotu sarkmis vaziyystda lutfan bana yardim edarsaniz cok sevinirim sizi har dafasinda izliyorum amaliyyatlarinizi bayaniyorum ban BAKUDAN NARAHAT EDIYORUM AZERIYIM TESEKKUR EDERIM

 50. 07 Mayıs 2012

  merhaba ben mardinde çalışan bir kamu görevlisiyim saç ektirmek istiyorum.saçlarımın sıkı görünmde olmasından yanayım.ben 1 greft saç köknün maliyetini sormak istedim.ayrıca konaklama masraflarına dahil olmazsam fiyatta herhangi bir indirim söz konusu olabilirmi.bana 0505 230 05 79 numaralı tel. da ulaşabilirsiniz.

 51. 08 Mayıs 2012

  34 yasindayim saglik sorunumumdan dolayi ameliyat olmam gerekiyor ve esteikte olmak istiyorum.burnumu hic beyenmiyorum.isvicrede yasiyorum,ameliyatin ne kadar tutacagini ögrenmek istiyorum.lutfen acele cevap bekliyorum,burda olma imkanim var,sizin metinizi iki arkadasimdan aldim.size öncedende yazmistim.nekadar sure hastanenizde kalmaliyim’?tesekkürler

 52. 15 Mayıs 2012

  Carpik bacaklarım var nasıl operasyonlar geçirmeliyim ve bana ne kadara mal olur fiyatı bilmek istiyorum çünkü istanbulda yasamıyorum ve maddi olarak haxirlikli gelmem gerek isterseniz fotoğrafta gönderebilirim lütfen bana cevap verin

 53. 31 Mayıs 2012

  Merhaba, benim goz altlarim çok sis ve onlari aldirmayi dusunuyorum.Fransa da yasiyorum ve burada lazer le yaglari alabileceklerini soyluyorlar(kesim olmadan)
  sizde bu lazer le yaglari aliyormusunuz,ve fiyati ne kadar.
  tesekurler

 54. 06 Haziran 2012

  oglum dogdugunda kafasinin belirli bir yerinde 3 santime yakin bir sac olmayan bolge ile dogdu sonra 12 yasina kadar orda hic sac cikmadi estetisyene goturduk o bolgeyi ameliyatla alinicagini kucuk bir yara izi kalicani soledi oglum orda sac olmamasindan rahatsizdi cunku arkadaslari dalga geciyordu saclari cok guzel ama ordaki 3 santimlik yer ameliyat sonrasi yara iziyle 4-5 santim oldu hala o bolgede sac cikmiyor sizce napmaliyiz tsk

 55. 06 Haziran 2012

  Salamyelekim Doktor. Men Azerbaycanda yasayiram. Kizim cocuqken qolunun ciyine yaxin hisesinden yaniq yarasi almis. 3-4 yasinda iken. Indi 19 yasinda. Estetik emeliyyat I mumkunmu? Umumiyyetle bu tip emeliyyatlar edersinizmi? Menim tel. +99450310****

 56. 07 Haziran 2012

  MERHABA KİLO VERİNCE KOLLARIMDA SARKMALAR OLDU AMELİYAT ÜCRETİ NE KADARDIR?

 57. 08 Haziran 2012

  merheba ben vahid iranin azerbaijan turklerindanim 22yshda ve erkegim madi durumum iyi digil ajaba estetik masraflarini taksitle odiye bilirmiyim eger olursa chok sevinirim chunku bu sorun iyije uzuyor beni ,teshekurlar

 58. 09 Haziran 2012

  Benim burnumun ustunde buyuk bi ben var gitsin istiyorum fiyat ne kadar ?

 59. 19 Haziran 2012

  kolumda bi 15 cm alan uzerinde cam kesiklerinden olusmus izler var bunları kaybetmek mümkünmü (suanda bi dövme yaptırmayı düsünüyorum) eger mümkünse iz kalırmı ve tahmini olarak operasyon nekadar surer (iyileşme sureci dahil) ve ucreti yaklasık nekadar olur sımdıden tesekkurler

  • 12 Eylül 2012

   Merhaba. Kiliniğinizde Kaş Ekim operasyonu yapılıyormu? Bu konu ile beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim..,

 60. 28 Temmuz 2012

  iyi gunler fatih bey yurt disinda yasamakdayim saclarimin ucde ikisi dokuldu sac ekdirmek isdiyorum sizden daha fazla bilgi almak isdyorum sizinle bir on gorusmesi yapmak mumkun mu tesekkurler

 61. 08 Ağustos 2012

  ben 15 yasındayım ve burnum kucuklukten berı kırık amelıyat olup duzeltmek ıstıyom ne yapabılırız bu konu ıle ılgılı

 62. 05 Eylül 2012

  Merhaba ben burun estetigi olmak istiyorum ama suanda hamile oldugum icin bekletmek zorundayim,yaklasik dogumdan ne kadar zaman sonra amaliyat olabilirim dogmum normal olucak ve yaklasik ne kadar fiyatlar.Tessekkurler

 63. 29 Eylül 2012

  Sayın hocam ben 5 yıl önce trafik kazası sonrası yüz felci geçirdim su anda ağzımın belli bı kısmında İzler kaldı sol göz kapağım öbürüne göre biraz aşağıda kalıyor gulerken dudaklarım tam olarak açılmıyor terledigim zaman burnumdan ve gözlerimden akıyor bana yardımcı olabilirmisiniz

 64. 17 Kasım 2012

  önümüzdeki ay gelmeyi düsünüyorum ..biraz bilgi verip almak istiyorum…sac ekimi icin

 65. 26 Ocak 2013

  fatıh dagdelen hocama sormak ıstıyorum ben arnold chıaraı sendomu olan bı hastayım . burun estetıgı yaptırmak ıstıyorum herhangı bı sakıncası varmı dıe…bı estteık merkezıne gıtmıstım anestezı uzmanı burun estetıgı amalıyatı olmassınız dedı …burun amalıyatlarında adranalın kullanıyoruz dedı o nedenle bayın ıcı basıncında artma olabılır dıe burun amalıayatı yapmadılar.. eger olursanız ya kalıcı bı hasara neden olabılır. yada olumle sonuclanabılınır dedıler…degerlı goruslerınızı beklıyorum tesekur ederım..

 66. 03 Şubat 2013

  ben kas altı gögüs büyütme operasyonunun fiyatını ögrenmek istiyorum.

 67. 13 Şubat 2013

  Iyi aksamlar,
  Bende Burun ameliyati icin bilgi edinmek istiyorum.Ben almanyadan geliyorum ve tam olarak kac gün orda kalmam gerekiyor? ve oraya geldigimde kalacak biyerim olurmu istanbulda tanidigim yok. Ve son soru.. fiyatlar deyisiyor ya neye bagli oluyor bu ?
  Cevaplarsaniz sevinirim simdiden iyi tesekkürler

 68. 19 Şubat 2013

  göz altı torbalarını ve morluklarını aldırmak istiyorum 40 yaşındayım yaklaşık fiyatını öğrenmek istiyorum

 69. 06 Mart 2013

  merhaba kılo alıp vermekren dolayı kolarımda aşırı sarkmalar oldu bu opersayonu yapıyomusnuz yapıyor iseniz öncesi ve sonrası fotograflarını ve ücretini mail yoluyla gönderirsniz sevinirim teşekk

 70. 17 Nisan 2013

  Iyi günler,

  ben gecen sene meme diklestirme ve karin germe operasyonu yaptirmak istemistim ve sizinle iletisime gectim, dr. fatih dagdelenin düsseldorfa gelecegini söylemistiniz

  Size güvendigim icin tekrar basvuruyorum ve bana uygun bir fiyat E-Mail olarak gönderirseniz sevinirim.

  Saygilar

  Ebru E.

 71. 23 Ağustos 2013

  merhabalar ben canada da yasiyorum yanak icin yag enjeksyion yatirmak dusunyurum fiyatti ne kadar ajaba ? hastahane parasi da odemam gerekiyur mu

 72. 28 Ağustos 2013

  Selam ben Azerbaycanda yaşıyorum.Yanık ameliyatları yapıyomusunuz?elimin üstü ve bir az yukarısı küçükken yanmış ameliyat varsa para bakımdan ne kadar olur?ve iz kalırmı?

 73. 23 Eylül 2013

  selamlar ben almanyadan yaziyorum göz estetigi ameliyati oldum üst kapaklardan cok alindi yüzümün sekli cok degisti kisacasi ben begenmedim tekrardan göz kapagi ameliyati olmam mümkünmüdür yani göz kapaklarim düteltebilinir mi bana bilgi verirseniz cok sevinirim

 74. 11 Ekim 2013

  Selamlar
  Benim burun sirtim yamuk ve önünüde kaldirtmak istiiyorum. Böyle bir operasiona kac gün ayirmaliyim ve ücüretti ne kadar?

  Burnumun icindeki kemik havayollarini acmak icin önceden alindi.

 75. 23 Ekim 2013

  goz kapagi estetiginin fiyatini yazarsaniz sevinirim sadece ust kapaklari olmak istiyorum cunku alttan baya sikayet edenler var ve korkuyorum

 76. 05 Aralık 2013

  MErhabalar,
  basen bölgemden şikayetçiyim ve aldırmak istiyorum toplam da 800 CC gibi bir yağ çıkacaktır tahminime göre. liposuction yatrırdıktan 1 ay sonra hamile kalabilir miyim zararı var mıdır. veya birkaç haftalık hamile iken liposuction yaptırabilir miyim.

 77. 19 Aralık 2013

  Merhaba Sayin Op. Dr. Fatih Dagdelen,

  Fue sac ekiminde saci sifira kesiyormusunuz?

  Saygilarimla

  Ömer ****

 78. 02 Ocak 2014

  hocam meraba nurullah balcı benım sıkıntım penısım buhususte cok sıkıntılıyım bana bır akılver

 79. 16 Şubat 2014

  merhaba,FATIH hocam,nasilsiniz? ;) Ben Size Bakuden yaziyom,yaklashik 2senedir sizin ceshitli tv programlardan ve netden siki takip ediyom,severek izliyom tum amaliyyatlarinizi ve Size guzel gunler ve basharilar dilerim,inshaallah her sey yolunda olursa eger,cok yakinda Anne Babamla gelcez Istanbula,Annemde bel fitigi var ama ben kendimcinse 1 kac komple amaliyyatlar yaptirmak isterdim illede Size :) cunku cok begeniyom sizin guzel kalbiniz ver ve de zeki 1 doktorsunuz. mesela, ben kashlarim ve kipriklerim cok siki ve guzel olsun isterim,33 yashindayim,1 az da meme hissede kucultme ishlemi ve azca da karingerme ishlemi yapilsin isterdim, lutfen benim e mail adrese bu amaliyyatlarin fiyatini rica etsem,gonderirler mi assistantlariniz,hocam? onceden cok tsk ederim,esen kalin, HORMETLER FATIH HOCAM,SIZI SEVIYORUZ!

 80. 31 Mart 2014

  Merhaba hocam.19 yaşında bir erkeğim.Göğüs ucunun görüntüsünden sıkıntım var.Çok yağlı bir vücudum vardı ve 15 kg verip yağ oranımı %12 yi düşürdüm ama göğüs ucundaki görüntü kaybolmadı.Jinekomasti olabileceğini düşündüm ama öyle sert bir doku yok.Bir de sıcakta gevşiyor, soğuk su felan değince geriliyor ve istediğim estetik görüntüyü veriyor.Aşağıya örnek fotoğraf koydum hocam.

 81. 01 Mayıs 2014

  fatih bey, göğüs büyütme ameliyatı olacağım ancak hastahanede bir gece kalmak şart mı? bu sorun olacak adıma..

 82. 15 Mayıs 2014

  iyi gunler ben hollandada yasiyorum duydugum kadariyla fatih bey bazen hollandaya geliyormus acaba ne zaman gelecek bizim

 83. 26 Haziran 2014

  Merhabalar göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum fiyat tini ve hangi hastanede yaptığınızı öğrenmek istiyorum size ulasabilecegim randevu alabilecegim bi numara varsa rica etsem şimdiden teşekkür ederim

 84. 25 Ağustos 2014

  Genc yasta olmama ragmen genetik olarak cok yogun gozalti morluklarim var bunun kesin tedavisi var mi sehir disindayim gerekirse kliniğinize gelecegim

 85. 17 Aralık 2014

  cok yogun gozalti morluklarim var kesin tedavisi var mı ??

 86. 26 Mart 2015

  Mehraba ben almanyadan
  gönüs büyütme ameliyati olmak istiyorum
  kac gün orda kalmam gerekiyor?
  fiyatlarinizi ve taksitle ödeme yapmam mümkünmü…

 87. 17 Nisan 2015

  Merhaba, ben 30 yasindayim ve kucukken dusup yuzumu cam kesti. Ozaman bana 12 cm genisliginde 8-10 arasi dikis atildi.
  Fatih bey sizinle gorusup bu konu hakkinda bilgi almak istiyorum.

 88. 05 Nisan 2016

  Ben burun estetiği, göğüs küçültme, saç mezoterapisi, bacak yamukluğuestetiği,kalça ve baldır germe,popo küçültme, ve tüm vücuda lazer epilasyon yaptırmak istiyorum tabi bikini hariç,dış Beyazlatma,

  • 07 Nisan 2016

   Merhabalar. Konu ile ilgili arkadaşlarımızın sizinle ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirmesi gerekmektedir. Talep ettiğiniz operasyonlar ile bilgi verebilmemiz için öncelikle sizden gerekli cevapları almamız gerekiyor. Bu açıdan dilerseniz web sitemizde bulunan telefon numaraları aracılığıyla siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 89. 30 Nisan 2017

  göz kapağı ameliyatı oldum hiç memnun değilim gerilmeler ve aşırı kızarmalar bakışlarda farklılık oldu bunlar düzelte bilinirmi

  • 03 Mayıs 2017

   Merhabalar Sebahat hanım. Konu ile ilgili sizinle detaylı bir görüşme gerçekleştirmemiz sağlıklı olacaktır. Hatta mümkünse bir randevu oluşturalım.

 90. 03 Haziran 2017

  Merhaba. Ben 80 kilodan 60 kiloya düştüm lakin bazi bolgelerde incelme saglayamadigim gibi sarkmalar da olustu. Spor yapmama ragmen bu sarkmalari toparlayamadim. Bu nedenle germe ve liposaksin ameliyati yaptirmak amaciyla birkac plastik cerrahla gorustum. Bu gorusmelerde dogum yaptiktan sonra operasyon gecirmenin uygun olacagi, dogum oncesi yapilan germe operasyonlarinin dogum sonrasi tekrar yapilmasi gerektigi soylendi. Bu konuda sizin de fikrinize ve bilginize basvurmak istedim. Bu soylenenler ne kadar dogru ya da yanlis cevap verirseniz cok memnun olurum.

  • 06 Haziran 2017

   Merhabalar. Öncelikle sizinle detaylı bir görüşme gerçekleştirmemiz adına lütfen bize numaranızı yazın. Sizi arayalım.

 91. 07 Haziran 2017

  Yaptırmaya karar verdıgım bırkac amelıyat var.sızle ılgılı arastırma yapıyordum ama hakkınızda genel olarak hastalarınızla parayı alana kadar muhattap oldugunuzu sonrasında ılgılenmedıgınızı soyluyorlar.acıkcası soru ısaretlerı olustu kafamda bununla ılgılı ıcımı rahatlatacak bıseyler var mı

  • 13 Haziran 2017

   Merhabalar Beste hanım. Konu ile ilgili dilerseniz sizinle bir görüşme gerçekleştirip bilgi verelim. Numaranızı yazın en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!