Home / Blog / Vücut Estetiği: Uyluk Germe Videoları

Uyluk Germe Videoları

Uyluk germe ameliyatında tıpkı  karın germe ameliyatına benzer bir şekilde uyluk ve kalça bölümlerinde sıkılığını kaybetmiş , sarkmış  ve gevşemiş olan deri ve yağ dokusu  çıkartılır. Sıkılığını kaybeden bölümler alınıp gerginlik ve cilt sıkılığı sağlanıp   düz bir şekle getirilir. Uyluk  germe ve kalça germe ameliyatları aynı anda yada ayrı ayrı yapılabilinir bu tamamen Estetik cerrahın tercihine bağlıdır. Bu estetik  ameliyatlar liposuction la da kombine edilebilir. Yara izi çizgi şeklindedir. Uyluk germe ameliyatlarında  operasyon izi kasık bölgesinde gizli bir şekilde olacak şekilde  , kalça germe ameliyatında ise, operasyon  izi kalça kemiğinin hemen üstünde, vücudun yan bölgesinde, bikini altında kalacak şekilde yerleştirilecektir.

Uyruk Germe Ameliyatı Hangi Şartlarda Yapılır?

Uygulanan Anestezi: Uyluk germe ameliyatı  genellikle genel anestezi altında yapılır. Ancak sadece uyluk germe , sadece kalça germe gibi bir ameliyat yapılacaksa lokal anestezi altında da yapılabilir.

Uyluk germe ameliyatı Sonrası Bakım: Hastanın uyluk germe ameliyatından sonra 2 gün hastanede  kalması gerekebilir . Estetik Cerrahın tercihine bağlı olarak ameliyat bölgelerine diren konabilir ve bu direnler estetik cerrahın takdirine göre iki günle bir hafta arasında kalabilir.

Ameliyat yerlerinde ilk başlarda bir rahatsızılık hissi veya ağrı hissi olacaktır ve bu verilen ağrı kesicilerle giderilecektir. İlk başlarda yürümek ağrılı olacak fakat bir kaç gün içinde ağrılar büyük ölçüde azalacaktır. Hasta ameliyattan 48 saat sonra duş alabilir. İlk iki hafta aktiviteler sınırlı olacaktır.

Günlük aktivitelere ikinci hafta içinde yavaş yavaş dönülebilir. Fakat spor aktivitelerine katılmak ilk iki ay içinde mümükün değildir, iki aydan sonra hasta spora başlayabilir.

 1. 09 Aralık 2013

  Iyi gunler..
  Benim bacak larim yani ust bolumde ten yumusakligi olustu gerci dogumdan sonra oldu ama zaman gectikce dahada sarkik ve yumusak oldu kalcamda var ama bu okadar kotu deyil yani ben bacak gerdirme ve duzeltmeler bide ayni anda goguslerimi yaptirmak istiyorum oncesi bilmek istedigim ayni anda 2 ameliyat olurmu ve nekadar tutar..
  Tesekkur ederim..

  • 19 Ağustos 2015

   Suanda fransadayim, daha f6nce 4 5 sene f6ncesinde Fransada bir defa oerpation gecirdim sac ekdirdim ama, hem yerleri belli hemde azaldi ve du$du ekilen saclar eger bir uygun fiyat teklif ederseniz 1 ay kadar Tfcrkiye gelebilirim Yilba$inda.saygilarim ile.birde 1sorum var, bir ba$kasinda alinip sae7 nak oluyormu?? Was this answer helpful?

 2. 29 Haziran 2016

  Merhabalar,
  Benim sorunum Karln ve bacaklarlm cok catlaklarlm var maalesef..bana fiyat verebilir misiniz?Karln ve tüm bacaklarlm.44 yaslndaylm ve hamilelikten sonra vücudum cok degisti.Yardlmcl olursanlz cok sevinirim…En klsa zamanda randevu alabilmek dilegiyle.Simdiden cok tesekkür ediyorum..Hoscakalln.

  G.G.

  • 27 Temmuz 2016

   Merhabalar Gülşen hanım. Konu ile ilgili bize irtibat numarası sağlarsanız asistan arkadaşlarımız sizi arayacaktır.

Comments

Yorum Yazın:

*

E-Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.

Copyright © 2012 Dora Hospital Tüm Hakları Saklıdır!