Burun Eti Buyumesi

Burun Eti Büyümesi

Burun, yüzün merkezinde yer alan önemli bir organdır. Hem nefes alınmasını sağlayan, hem de kokuların ayırt edilmesine yardımcı olan bu organ, her anlamda büyük önem taşımaktadır. Burunda oluşabilecek herhangi bir sorun, çok sayıda çeşitli probleme yol açabilmektedir.

Bu problemlerden ilki burun eti büyümesi problemidir. Burun eti büyümesi, pek çok sorunu da beraberinde getiren bir burun içi sorunudur. Burun içerisinde tam 6 adet burun eti bulunmaktadır.

Bu etlere konka adı verilmektedir. Vücudun kliması görevini gören bu etler, mikropların burunda tutulmasını sağlayacak ve filtre amacı ile kullanılacaktır. Burundan nefes alındığında içeriye yalnızca hava değil mikroplar ve bakterilerde girecektir. Fakat burun etleri, bu bakterilerin içeriye girmesini önleyecektir.

Bu anlamda da çok büyük önem taşıyan burun etlerinin büyümesi, kişinin nefes almasını önleyecek ve bunun yanında daha birçok probleme yol açacaktır. Bu sebeple kişi nefes alamıyor ve uyurken de sürekli olarak ağızdan nefes almak zorunda kalıyor ise, bir kulak burun boğaz uzmanına başvurulmalıdır. Tedavi için muayene olunmalıdır.Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79