Genital Estetik

Genital Estetik

Genital estetik ameliyatları son yıllarda birçok estetik ameliyat arasından sıyrılıp, önemli yere sahip olmuştur. Bunun nedeni ise, kadınların dış görünüşlerinin yanı sıra genital bölgelerinde değiştirmek istediği estetik kısımlardır. Genital estetik sayesinde vajinal bölgedeki deformasyonlardan kurtulmak mümkündür. Ancak elbette bunun altında yatan asıl fiziksel sebeplerden biri de, çiftlerin cinsel ilişkide yaşadığı sorunlardan kaynaklanmaktadır.

Aynı şekilde erkeklerin de bazı genital ameliyatlara ihtiyacı olabilir. Cinsel ilişkilerde kadın estetiğinin önemi olduğu kadar, penis boyu, orantısı da büyük önem taşımaktadır. Günümüzde erkeklerin de bu tarz operasyonları geçirmesi çok normal karşılanmaktadır.

Vajina bölgesinde bulunan ve dudak olarak tanımlanan vajina çevresindeki kısmın gevşemesi nedeniyle her iki taraf da cinsel açıdan bir tatminsizlik yaşamaya başlayabilir. Hatta bu durum bir diğer taraftan psikolojik olarak da yine her iki tarafı olumsuz yönde etkileyerek cinsel bir isteksizlik ortaya çıkarır.

Bir dönem bu vajinal gevşeme ya da sarkma sorununun, sadece psikolojik bir etki yarattığı düşünülmekteydi. Ancak zamanla bu durumun fiziksel bir takım etkilerinin de olduğu ortaya çıkmıştır. Bu da çiftler arasında, cinsel birleşme sonucunda her iki tarafın da zevk almaması gibi büyük bir sorunu ortaya çıkartmıştır.

Genital Estetik Avantajları
Son zamanlarda sıkça yapılmaya başlanan genital estetik, özellikle de kadın üzerinde vajina bölgesinin gergin bir hale ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Genital estetik operasyonları, kadınların yeniden büyük bir özgüvene kavuşması, cinsel konuda daha istekli hale getirmesi ile partneri arasındaki sorunların da son bulmasına destek olmaktadır. Bu operasyonlar daha çok vajina bölgesindeki iç dudak küçültme ve vajinal genişliğin daraltılması olarak geçmektedir.

Her iki operasyon sonrasında da eski haline göre vajina, toparlanmış olmaktadır. Hem görsel olarak eski haline yeniden kavuşmuştur hem de kadının orgazm olma noktası olarak bilinen klitoris bölgesine cinsel bir ilişki sırasında penisin daha fazla dokunması sağlanarak her tarafından zevk alma noktası arttırılmış olur. Bu operasyon, genel olarak 18 yaşından sonraki her kadın için uygundur. Bununla birlikte kızlık zarı, dudak yapısından 3 ya da 4 cm kadar daha içeride olduğu için, kızlık zarına her hangi temas olmamaktadır. Görsel açıdan, vajinasından hoşnut olmayan her kız, genital estetik ameliyatı yaptırabilir.Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79