Kombine Estetik

Kombine Estetik

Kombine estetik ameliyatlar genel olarak birden fazla estetiğin aynı anda uygulandığı yöntem olarak ön plana çıkar. Bunun için ise isteğe bağlı bir takım nedenler vardır. Bazı kişiler için vücudun böyle bir işleme gerçekten ihtiyacı vardır. Ancak kişiler için ise kişinin kendi isteğine bağlı olarak bir takım güzelleştirme işlemi adına yapılır.

Ancak öyle bir işlem için kişi öncelikle bir takım testlerden geçirilir. Örneğin kan değerlerinin bu tür bir ameliyat için geçerli kriterleri sağlayıp sağlamadığına bakılır. Kişinin bu ameliyatlar için engel teşkil edecek her hangi bir hastalığı olup olmadığı kontrol edilir.

Kombine estetik ameliyatlar denildiği zaman, birçok farklı noktaya yapılan operasyonlar söz konusudur. Örneğin meme bölgesinde, meme küçültme ile birlikte dikleştirme yapılabilir. Karın bölgesinde sarkmış olan noktaların düzeltilmesinin yanında kol germe işlemi de aynı anda yapılabilir.

Kombine ameliyatların daha fazla tercih edilmesinin nedenleri ilk başta estetik konusunda daha olumlu cevaplar alınmasıdır. Daha hızlı bir süreç içinde gerçekleşmesi ve insanların bundan memnun kalması, maddi olarak cebe daha uygun bir yöntem olması gibi durumlar sayılabilir. Bununla birlikte her bir estetik işleminin ayrı ayrı iyileşme sürecinin beklenmesi yerine tek bir iyileşme sürecinin geçmesi de bu işlemin tercih edilme nedenleri arasında bulunmaktadır.

Elbette artık son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte, ayrı yapılan ameliyatların arasına süre girmesine gerek kalmıyor. Kombine estetik ameliyatlar sonrası doktor tavsiyeleri ve özellikle de dinlenme süreleri son derece önemlidir. Bu süreyi kişinin bünyesine göre doktor belirlemektedir.Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79