Vücut Estetiği

Vücut Estetiği Online Danışma Hattı

Vücut Estetiği

Vücut estetiği, genel olarak belli belirsiz bir sürü neden sonucunda ortaya çıkan deformasyonları düzeltmek için yapılan bir dizi operasyonlardır. Vücut estetiği operasyonları sonrasında deri altındaki dokular düzeltilir ve sarkmış olan deriler ile yağ fazlalıkları alınarak kişinin daha estetik bir görünüme kavuşması sağlanır.

Operasyonun ardından beklenen sonuç, düzgün hatların hakim olduğu daha normal bir görüntüdür. Vücut estetikleri çeşitli kombine operasyonlar ile de desteklenmektedir. Bu sayede vücutta rahatsızlık duyulan bölgeler tek seferde düzeltilir ve orantılı bir vücut elde edilir.Cinsiyet farkı olmaksızın, her kadının ve erkeğin arzusu güzel bir vücuda sahip olmaktır. Kadınlar ince ve belirgin bir bel çukuru, düz bir karın, yuvarlak ve dik bir poponun yanında biçimli bir göğüs hayal ederler.

Erkekler ise atletik bir görünüm için bu operasyonlara başvurmaktadır. Bu tarz bir bedene sahip olmak için vücut estetikleri ön plana çıkmaktadır. Vücut estetiği operasyonlarının mutlaka spor ve düzgün beslenme ile desteklenmesi gereklidir. Erkeklerde ve kadınlarda kilo almaya ve vermeye bağlı olan deformasyonlara çözüm olarak estetik cerrahi çare olarak görülmelidir. Fakat bu operasyonlardan sonra vücudun yeni yapısını korumak da hastaya düşmektedir.

Jinekomasti
Boyun Germe
Estetik Yağ Enjeksiyonu
Popo Estetiği
Bacak Germe
Karın Germe
Liposuction
Kol GermeEstetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79