Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Online Danışma Hattı

Yüz Estetiği

Yüz estetiği son yıllarda kadınların olduğu kadar, erkeklerin de ilgisini çekmektedir. Genel olarak, yıllar içinde yüzün yapısında oluşan gevşemeler, kaz ayakları, kırışıklıklar gibi deforme olmuş bölgelerin gerekli uygulamalar yapılarak toparlanması işlemidir.

Seneler ilerledikçe yüz bölgesinde oluşacak olan kırışımları engellemek mümkün değildir. Yavaş yavaş deri gevşemeye başlar; ağız kenarları ve göz çevresi gibi bölgelerde bazı kırışıklıklar oluşur.Gıdı bölgesinde sarkma veya alında ortaya çıkmakta olan bazı çizgiler de bu deformasyondan en sık karşılaşılanlarıdır. Yer çekimi, güneş ışığı, beslenme alışkanlıkları, olumsuz hava şartları, alkol, sigara, stres gibi etkenler bu yaşlanmayı hızlandırır.

Bu gibi durumlarda, hanımların en çok tercih ettiği yöntem olan yüz estetiği, yüzünüze ufak dokunuşlarla gereken desteği sağlamaktadır. Bu operasyon sizi baştan yaratmasa bile genç, canlı ve diri bir görüntü elde etmenizi sağlamaktadır.

Bişektomi
Çene Estetiği
Kepçe Kulak Estetiği
Göz Kapağı Estetiği
Yüz Germe
Kırışıklık Tedavisi
Dudak Dolgusu
Alın Germe
Kaş KaldırmaEstetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79