Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Yüzyıllardır kadınların ve erkeklerin istenmeyen bölgelerinde ortaya çıkan kıl ve tüylenme durumları için farklı çözümler denenmektedir. Ağda, tıraş, tüy dökücü kremler bir süre için istenilen görüntüyü verse de, devamlı kullanımda uygulanan bölgede bazı tahribatlar yaratmaktadır. Ne yazık ki bu yöntemler uzun vadede bir çözüm niteliği taşımamaktadır.

Bu sebeple lazer epilasyon son yıllarda, güvenli, acı vermeyen, yan etkisi olmayan ve uzun vadeli bir çözüm olduğu için sıkça tercih edilmektedir.

İstenmeyen ve kötü bir görümün oluşmasına neden olan tüylerden kurtulmak için epilasyon aletlerinden, cımbızdan, tıraş olmaktan ya da ağdanın çekilmez ağrısından sıkılma söz konusu olduğunda, lazer epilasyon tedavisini denemekte fayda vardır. Çözüm açısından oldukça önemli bir uygulamadır.

Lazer epilasyon ülkemizde genel anlamda çok fazla başvurulan yöntemlerden birisidir. Başarılı şekilde gerçekleştirilen, etkili tedavi yöntemidir. Gerçek anlamda lazer epilasyon cihazının çalışma yöntemi, istenmeyen ve kötü görünen tüylerin köklerinin lazer ışığı ile yakılıp yok edilmesidir.

20 yıl önce uygulanmaya başlanan lazer epilasyon yöntemi, son yıllarda özellikle gelişen teknoloji ile birlikte hem fiyat açısından ucuzlamıştır hem de kalite açısından farklı konuma gelmiştir. Aynı zamanda ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemidir.Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79