Varis Tedavisi

Varis Tedavisi

Varis, diğer adıyla venöz yetmezliği, cilt altındaki kirli kanı toplayan damarlardaki kapakçıkların bozulmasıyla kan dolaşımı bozukluğunun meydana gelmesidir. Bacak kaslarının kasılmasıyla, kan karaciğere gider.

Karaciğere giden kan, yer çekimin etkisiyle geri gelmeye başlar. Ancak varisi olan hastalarda, kanın geri gelmesini engelleyen kapakçıklar, kalıtsal veya başka nedenlerle bozulmuştur. Bu sebep ile kirli kan damarlarda birikir ve varis meydana gelir.

Varis, genellikle çok ayakta durmayı gerektiren ve ağır işlerde çalışanlarda görülür. Hamilelik, menopoz, yaşlılık ve bacak yaralanmaları gibi durumlarda da görülebilir.

Göğüs & Meme Estetiği Online Muayene Formu
Formu Kapatabilirsiniz [ X ]

Göğüs & Meme Estetiği Online Muayene Formu

Formu Kapatabilirsiniz [ X ]Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79