Anne Estetiği

Mommy Makeover

Mommy Makeover estetiğinin amacı, doğum gerçekleştiren annelerin vücudunun şeklinin ve görüntüsünün eski hale gelmesini sağlamaktır. Birçok kadın, gebelikten sonra vücüdunda gerçekleşen değişiklikleri farketmektedir.

Bu operasyon sırasında vücutta odaklanılacak birçok bölge vardır. Bu bölgelerin en yaygın olanları göğüsler,karın, genital bölge ve kalçalardır. Anne Estetiği olan Mommy Makeover, tek aşamalı bir prosedür olarak gerçekleştirilebileceği gibi, operasyonların sayısına ve türüne göre birkaç operasyona da yayılabilir.

Mommy Makeover operasyonunu gerçekleştirirken uygulanan birçok teknik vardır. Tekniklerin başarılı olarak uygulanması, doktorunuzun kalitesi ile doğru orantılıdır.

Mommy Makeover neleri içermektedir?

Göğüsler ve karın bölgesi, bir kadının anne olduktan sonra değişime en çok uğrayan bölgeleridir. Bu yüzden Mommy Makeover işlemi, göğüs ve karın prosedürleri esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Hamilelik ve emzirme sırasında göğüsler neredeyse normal ölçülerin yarısı kadar büyüyecektir. Ancak ‘normale dönme sürecinde’ meme hacmini kaybedecek ve gözle görükülür miktarda da sarkmalar meydana gelecektir.

Gebelik süresince karın kasları, deriler ve dokular, bebeği güvenli bir şekilde muhafaza etmek için uzayacaktır. Ne yazık ki doğum sonrasında uzayan ve genişleyen bu katlar, bebek öncesindeki şekline geri dönemeyebilir. Karın germe işleminde, sezeryan izi kullanılarak yapılarak tekrardan karın germe yapılabilir. Sezeryanın estetik olmayan görüntüsü, bu operasyon ile düzeltilebilmektedir.

Göğüs implantları sayesinde kaybedilen dolgunluk ve hacim geri getirilebilirken, göğüs dikleştirme işlemi ile birlikte, sarkmış cilt yeniden şekline kavuşturulur.

Anne Estetiği Mommy Makeover Muhtemel İşlemleri


Meme Büyütme
Meme Dikleştirme
Kalça Büyütme
Liposuction
Karın Germe
Vajina Estetiği

Günümüzde meme büyütme operasyonları, tarihte hiç olmadığı kadar güvenli ve etkili bir hale gelmiştir.

Orantısız bir şekilde büyüyen tek göğüs için de, meme küçültme işlemi uygulanarak ideal ve orantılı bir görünüm elde edilebilmektedir.

Eski görünüme kavuşmak adına, karın germe işlemleri de tercih edilmektedir. Karın germe işlemini, liposuction da takip etmektedir. Liposuction ile derinizin sarkmasına engel olunur. Gelecekte oluşacak daha kötü görüntüden kurtulabilirsiniz.

Ancak yeni anne olmuş kadınlar, burada da durmak zorunda değiller. Mommy Makeover ile uyluk germe, kol germe, vajina gençleştirme hatta kalça protezleri de uygulanabilmektedir.

Vajina Estetiği sayesinde, doğum sonrasında yaşanan cinsel problemlerin de önüne geçilmiş olur. Cinsel yaşantınızda yaşanacak olan sorunlar, partneriniz ile aranızda bir duvar örülmesine yol açabilir. Bu sorunların önüne geçmek adına Mommy Makeover operasyonları günümüzde çok tercih edilmektedir.

Cerrahınızın görüşleri doğrultusunda Mommy Makeover operasyonu tek bir seferde de yapılabileceği gibi, operasyon birkaç seansa da bölünebilir. Bu tamamen istenilen operasyonların türüne ve sayısına bağlı olmaktadır.Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79