Sac Bilgi

Saç

Saç dökülmesi tarzı sorunların insanların dış görünüşüne doğrudan etki eden sorunlardır. Bu sorunların sağlıksal anlamda bir problem yaratmadığı bilinen gerçekler arasındandır. Fakat sorun kişinin estetik kaygıları ile ilgilidir. Birçok kişi sağlıklı görünen gür ve dolgun saçlara sahip olmanın hayalini kurmaktadır. Saç dökülmesi bu hayalin en büyük düşmanıdır. Türkiye çapında yaygın olarak görülen bu problem en çok erkeklerden görülmektedir.

Erkeklerde görülen saç dökülmesi sorunun en önemli sebebi genetik etkenlerdir. Bir kişinin babasında ya da daha farklı yakın akrabalarında saç dökülmesi problemi görülmesi kendisinde de görüleceğinin en net kanıtıdır. Bunun yanı sıra daha farklı sebeplere bağlı olarak oluşan saç dökülmesi sorunları da mevcuttur. Örneğin; kadınlarda görülen saç dökülmeleri daha çok sağlıksız beslenme sebebi ile oluşmaktadır.

Bu ve bunun gibi daha birçok sebebe bağlı olarak oluşan saç dökülmesi problemi kelleşmelere yol açtığında yanı kafa derisi üzerine açılmalar başladığında geriye kalan tek tedavi yöntemi saç ekimi olacaktır. Saç ekimi, kafa derisinde oluşan boşlukların kişinin kendi saçı ile kaplanmasını sağlayacaktır. Tamamen kalıcı olan bu tedavi sayesinde ekilen saçlar kişinin kendi saçıymış gibi uzun süre kullanılabilecektir.

Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Hızlı Arama


Estetik cerrahi ve saç ekimi alanında tüm sorularınızı uzman ekibimiz yanıtlasın. Operasyon hakkında bilgi otel ve transferler rezervasyonlarınızı siz yorulmadan hızlıca halledelim.Ücretsiz Muayene Formu


Copyright by Fatih Dağdelen 2018. All rights reserved.

Hemen TIKLA ve ARA!
(0507) 178 17 79
Hemen TIKLA ve YAZ!
(0507) 178 17 79